fot. MKS Granica BogatyniaW meczu 20 kolejki IV ligi MKS Granica Bogatynia po bardzo słabym meczu przegrała 1 – 3 na wyjeździe z Orlą Wąsocz. Jedyną bramkę dla Granicy w 58 minucie strzelił Radek Pietkiewicz

Nasi zawodnicy mieli, zwłaszcza w pierwszej połowie (15 minuta Marcin Chrzanowski, 34 Łukasz Pastuszko i 42 minuta Radek Pietkiewicz) dużą szansę wyprowadzić nasz zespół na prowadzenie, lecz zawiodła skuteczność. Gospodarze po kontrze w 40 minucie i strzale Konte objęli prowadzenie. W 58 minucie Radek Pietkiewicz po dośrodkowaniu Grzegorza Sawickiego doprowadził do wyrównania. Minutę później po główce Dąbrowskiego było już 2 – 1 dla gospodarzy. Zawodników Granicy w 80 minucie dobił Bojański, który strzałem z dystansu podwyższył wynik na 3 -1. Mimo zmian, jakie dokonał trener obraz gry się nie zmienił się.

Żal straconych punktów, lecz trzeba walczyć dalej. Do końca rundy zostało do rozegrania 10 meczy i tam trzeba szukać punktów. Obecnie MKS Granica Bogatynia po 20 kolejce zajmuje 10 miejsce ze strata 6 punktów do 5 miejsca.

Skład Granicy Bogatynia: Marcin Gawlik, Grzegorz Kaźmierski, Łukasz Duduć,  Marcin Suchocki (46 - Damian Sochacki), Sebastian Mikulski (70 – Grzegorz Deszcz), Marcin Chrzanowski, Łukasz Pastuszko, Dawid Wieckiewicz, Radek Pietkiewicz, Grzegorz Sawicki, Michał Szydło (70- Michał Marszałek). Ponadto w składzie wystąpił Jarosław Czekański.

Orla Wąsocz – MKS Granica Bogatynia 3 – 1 (1 – 0)

Konsultant ds. sportu i mediów: Andrzej Lipko