fot. MKS Granica BogatyniaAspirująca do III ligi Olimpia Kowary pokonała po bramce Kuźniewskiego walczącą o utrzymanie się w IV lidze MKS Granicę Bogatynia 1-0 (1-0)

W pierwszej połowie, to zawodnicy Olimpii starali się prowadzić grę w środku pola, ale niewiele z tego wynikało. Granica swoich szans na strzelenie bramki upatrywała w kontrach, które były nieskuteczne. W 44 minucie po faulu naszego obrońcy przed polem karnym na zawodniku gospodarzy Zielińskim, Kuźniewski z 19 metrów oddał strzał w samo okienko bramki dobrze broniącego Czekańskiego, dając prowadzenie do przerwy Olimpii 1 - 0.

Od początku w drugiej połowie nasi zawodnicy przejęli inicjatywę. W 47 Sawicki wykonywał rzut wolny z 18 metrów, lecz bramkarz gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny. W 52 minucie Pietkiewicz strzelił z bliskiej odległości obok słupka i w 78 minucie Pastuszko strzelił obok słupka. Zawodnicy Granicy do końca meczu walczyli ambitnie, lecz zabrakło naszym zawodnikom w polu karnym zimnej krwi do strzelania bramki. Szkoda straconego punktu gdyż zawodnicy z Kowar byli w zasięgu naszego zespołu i Granica zasłużyła w tym meczu na remis.

Olimpia Kowary - MKS GRANICA BOGATYNIA 1:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kuźniewski (44).

Żółte kartki: Suchocki (2x 88 i 93 = czerwona) .
Widzów: 300.
MKS GRANICA Bogatynia: Czekański - Duduć, Pastuszko, Mikulski (70 -Sochacki), Kazimierski, Suchocki , Pietkiewicz (65 -Marszałek), Szydło, Sawicki (75- Janiak), Chrzanowski, Więckiewicz.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Bardzo dobrze spisali się Juniorzy trenera Ryszarda Szydło, którzy w rozgrywkach OZPN Jelenia Góra - Klasa okręgowa rozgromili na wyjeździe GKS Gromadkę 12 - 1. Juniorzy w rundzie wiosennej nie przegrali jeszcze meczu wygrywając dotychczas wszystkie 6 meczy, strzelając 24 bramki, tracąc tylko 4.