Dzisiaj, na 4 miesiące powierzono stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Adamowi Ignatowiczowi.

Hala OSiR Bogatynia, fot. archiwum bogatynia.info.pl

- "Powierzam wykonywanie funkcji Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni Panu Adamowi Józefowi Ignatowiczowi na czas zastępstwa usprawiedliwionej nieobecności Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji od dnia 07.01.2019r. do dnia 30.04.2019 r." - możemy przeczytać w zarządzeniu "Pierwszego Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia". 

Niemal dokładnie rok temu burmistrz Andrzej Grzmielewicz na dyrektora OSiR powołał Andrzeja Rogojszę. Rogojsza był najbliższym współpracownikiem Konrada Wysockiego, który po 12 latach zarządzania Ośrodkiem został powołany na zastępcę burmistrza ds. inwestycji (vide Andrzej Rogojsza zostanie dyrektorem OSiRDominik Matelski odwołany, jest nowy zastępca). 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

-2 #23 GDANSK 2019-01-14 21:24
Cytuję Kungfu:
Czyli można śmiało powiedzieć „z deszczu pod rynnę” dalej nic się nie zmieni na siłowni na sportowej, sklepik dalej będzie sobie funkcjonował, dalej będziemy żyli jedynie zawodami siłowymi w cyklu crosfit i wyciskanie sztangi leżąc, stojąc, klęcząc... brak słów. Zmiana po prostu wydaje się być bez sensu, bo nie jest to żadna zmiana. Zastanawia mnie tylko, dlaczego na 4 miesiące. Czyżby okres próbny czy jak.CHLOPAK Z GDANSKA MUSI ZROBIC PORZADEK Z TYM BURDELEM
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #22 BLEP 2019-01-08 13:29
Nie znam tego Pana, więc powstrzymam się od komentarza na temat Jego kompetencji . Dostał szansę i oby ją wykorzystał. Ale znam Pana Rogojszę... ŻYCZĘ MU DUŻO ZDRÓWKA, ale lepiej niech nie wraca na tę funkcję, albowiem, przykre to, nie nadawał się do piastowania tego stanowiska... Aaa:proszę nowego Dyrektora o naprawdę zrobienia porządku w OSiR, albowiem panuje tam zaiste... rozgardiasz i rozpasanie... A niektórzy mówią, że Sodoma i Gomora ;)
Cytować | Zgłoś administratorowi
-15 #21 sandra 2019-01-08 12:48
Cytuję Ireneusz Śpiewak:
Musimy być tolerancyjni i dać szansę ludziom w nowej funkcji, każdemu się należy, Jak byśmy byli w miejscu wielu ludzi o których piszemy tzw. bzdury , pod przykryciem inicjałów albo nickow , których nie można zidentyfikować, to też ogarniałby Nas wstyd za takie, b. często niesprawiedliwe, osądu. Jeszcze raz apelujmy o poczucie odpowiedzialności za to co piszemy. Nikomu oszczerstwa, kłamstwa, obrażanie nic pozytywnego nie przyniesie. A OSIR musi , przede wszystkim, b. dobrze gospodarować przyznanymi środkami , działać zgodnie ze STATUTEM / tutaj należy na sesji zacytować ten statut dla Komisji Sportu/ . A władze nie powinny wykorzystywać tej jednostki budżetowej M. i Gm. Bogatynia w innych , często sprzecznych ze statutem, celach. I będzie normalność. pozdr iś

Irek, czy Twoim zdaniem człowiek posiadający wyższe wykształcenie może być analfabetą?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+38 #20 Ireneusz Śpiewak 2019-01-08 09:37
Musimy być tolerancyjni i dać szansę ludziom w nowej funkcji, każdemu się należy, Jak byśmy byli w miejscu wielu ludzi o których piszemy tzw. bzdury , pod przykryciem inicjałów albo nickow , których nie można zidentyfikować, to też ogarniałby Nas wstyd za takie, b. często niesprawiedliwe, osądu. Jeszcze raz apelujmy o poczucie odpowiedzialności za to co piszemy. Nikomu oszczerstwa, kłamstwa, obrażanie nic pozytywnego nie przyniesie. A OSIR musi , przede wszystkim, b. dobrze gospodarować przyznanymi środkami , działać zgodnie ze STATUTEM / tutaj należy na sesji zacytować ten statut dla Komisji Sportu/ . A władze nie powinny wykorzystywać tej jednostki budżetowej M. i Gm. Bogatynia w innych , często sprzecznych ze statutem, celach. I będzie normalność. pozdr iś
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #19 Mika 2019-01-08 06:14
Widzicie zazdrośnicy-latał z ulotkami przed wyborami i wylatał.I jest Dyrektorem.Wy ulotek nie roznosiliście i kim jesteście?
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #18 Marek 2019-01-07 23:42
Cześć. Daj znać kiedy będziesz miał(a) chwilę czasu to ogarniemy to dzikie wysypisko śmieci za stadionem,które dopiero teraz tak bardzo Tobie przeszkadza. W ten sposób zaczniemy nowe jutro naszej Gminy, a za naszym przykładem podążą inni. Pozdrawiam
Cytuję Sportowo-syfowo:
Proszę zabrać się za dzikie wysypisko za stadionem na białogórskiej, gdzie sobie nawet bramkę wstawili, coby przez ogrodzenie śmieci nie wyrzucać - piękna ścieżka tam prowadzi... Wstyd!!! Pełno tam plastików po napojach przywalonych kupą liści, trawy i gałęzi pochodzących z terenu obiektu a zbieranych latami (prawie druga Revita).
Z niesportowym pozdrowieniem!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #17 Rolf 2019-01-07 21:51
Wojciech nie idź ta drogą!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #16 zołza 2019-01-07 21:26
"Zarządzenie Nr 1/2019
Pierwszego Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia w sprawie powierzenia wykonywania funkcji Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni
z dnia 07.01.2018"

Myślę, że powinno być z "07.01.2019".
Niby nic a jednak błąd. Istotny.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #15 Menadżer 2019-01-07 20:58
Cytuję Agent:
tego pana pamiętamy z kampanii A.Grzmielewicza jak roznosił ulotki

Ale zmiana! Ciekawe kto podpowiedział taką zmianę ? Śmiech na sali ,porażka jakaś .Czyli dalej po staremu ....
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #14 lord wader 2019-01-07 20:56
Drodzy Państwo. Dajcie spokój. Trzeba dać chłopakowi szanse.. niech działa.. Wszyscy co go znają - wiedzą jakim prawym, mądrym i wykształconym jest człowiekiem. Wspomniane 4 miesiące ukażą jego zarządzanie tym beznadziejnym Osir-em. Po tym okresie podsumujemy jego wizję i pomysł na dalsze losy kultury sportowej naszej gminy.
Powodzenia Panie Adamie...
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Sport

Pozostałe informacje

Na co przekazać pie…

16-06-2019 Wyświetleń:611 3 Komentarze

Dostali pieniądze z…

15-06-2019 Wyświetleń:441 Brak komentarzy

Zmarła Marzena Spra…

15-06-2019 Wyświetleń:3429 1 Komentarz

Staranowali niemieck…

13-06-2019 Wyświetleń:2012 8 Komentarzy

"Nowe" dyr…

13-06-2019 Wyświetleń:2770 4 Komentarze

"Po pierwsze zd…

13-06-2019 Wyświetleń:762 8 Komentarzy

Ćwiczenia "Wic…

13-06-2019 Wyświetleń:420 Brak komentarzy

Laboratorium produku…

13-06-2019 Wyświetleń:1577 1 Komentarz

Spotkanie z czeskimi…

13-06-2019 Wyświetleń:658 3 Komentarze

Gdzie drzewa ja się…

12-06-2019 Wyświetleń:1463 7 Komentarzy

Dawni członkowie za…

12-06-2019 Wyświetleń:3574 52 Komentarzy

Jeden program przyj…

12-06-2019 Wyświetleń:1156 12 Komentarzy

niedziela, czerwiec 16, 2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies