W dniach 4-5 stycznia 2019 r. zawodnicy klubu „Grom” Bogatynia wystartowali w pierwszych w tym roku zawodach z cyklu Pucharu Polski. Zawody w Swarzędzu były bardzo trudną przeprawą dla naszych zawodników.

Emilia Kaszycka startująca w kategorii kadet przywiozła brąz, Maciej Wapniarczuk również przywiózł brąz, tyle że walcząc w kategorii juniora. Kamil Samelski, pomimo bardzo dobrych walk, przegrał nieznacznie o wejście do strefy medalowej i uplasował się na 5 miejscu w kategorii junior. Również w kategorii junior startował Łukasz Miukuć, który zajął miejsce 9. Natomiast Aleksandra Soroka w kategorii kadet zajęła miejsce 5.

Z wszystkich walk pozostaje nam wyciągnąć dobrą lekcję, która zmobilizuje do dalszej ciężkiej pracy w 2019 roku.

Dziękujemy firmie 3Power, która finansowo wsparła wyjazd Macieja Wapniarczuka na zawody.

Źródło, foto: UMiG Bogatynia