W sobotę 1 czerwca 2019 na stadionie przy ul. Sportowej 8 w Bogatyni odbyły się zawody jeździeckie. Była to pierwsza tego typu impreza w naszym mieście. Mieszkańcy mogli podziwiać zawodników na koniach podczas skoków przez przeszkody. Jeźdźcy rywalizowali w konkursach towarzyskim i regionalnym.

 

W klasie mini LL - 70 cm dokładności kolejne miejsca 1-6 zajęli: Julia Nowak na koniu Alibaba, Aleksandra Zwierz na koniu Alvis, Julia Nowak na koniu Alibaba, Amelia Łuc na koniu Goldi Lock, Szymon Nachotko na koniu Foudre WM, Julia Adamska na koniu Casablanka, miejsce 7 Szymon Nachotko na koniu Sideral WM i miejsce 8 Kacper Gierszak na koniu Juan Loo.

W klasie mini LL - 50 cm dokładności miejsca 1-8 zajeli: Laura Leboh na koniu Celia, Aleksandra Zwierz na koniu Alvis, Julia Nowak na koniu Alibaba, Karolina Oleksiewicz na koniu Celia, Kacper Gierszak na koniu Juan Loo, Bruno Haniszewski na koniu Gwiazdeczka, Maja Szymanowska na koniu Gwiazdeczka, Dorian Orłowski na koniu Gwiazdeczka.

W konkursie regionalnym klasy L - 100 cm egzaminacyjny 1 miejsce zajęła Wiktoria Robak na koniu Gajowy a w konkursie klasy N - 120 cm zwykły zwyciężył Szymon Nachotko na koniu Unic WM.

W konkursie klasy L - 100 cm specjalny zwyciężyła Wiktoria Robak na koniu Gajowy, 2 miejsce Dominika Warmus na koniu Hanibal WM, 3 miejsce Agata Miłowska na koniu Mximus, 4 miejsce Dominika Warmus na koniu Cervelle WM.

W konkursie klasy LL - 90 cm dokładności zwyciężyła Amelia Łuc na koniu Goldi Lock, 2 miejsce Agata Miłowska na koniu Mximus, 3-4 miejsce Szymon Nachotko na koniu Foudre WM, Szymon Nachotko na koniu Sideral WM.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeniu pucharami oraz nagrodami rzeczowymi i finansowymi ufundowanymi przez OSiR Bogatynia. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Błasiak.

Przy okazji zawodów w ramach organizowanego w tym samym czasie Dnia Dziecka była możliwość przejażdżki na kucyku, z której skorzystało bardzo wiele dzieci. Może w przyszłości, niektóre z nich będą startować w podobnych zawodach jeździeckich.

Źródło, foto: UMiG Bogatynia

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #11 hmmmmm 2019-06-17 11:19
Cytuję Hamm:
Tak bawi się elyta. Motłoch dość na biegał się na murawie kopiach piłkę.Koniarstwo to elyta i patriotyzm. Pilkarstwo to kibole i wstyd.
Nie moja to opinia a tylko rozważanie przy schlodzonym napoju.

Rozważań w temacie patoli żłopiącej piwsko na murawie na karbocośtam nie miałeś?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #10 Rr 2019-06-10 07:57
Cytuję Hamm:
Tak bawi się elyta. Motłoch dość na biegał się na murawie kopiach piłkę.Koniarstwo to elyta i patriotyzm. Pilkarstwo to kibole i wstyd.
Nie moja to opinia a tylko rozważanie przy schlodzonym napoju.

A kto bogatemu zabroni :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #9 Hamm 2019-06-10 07:15
Tak bawi się elyta. Motłoch dość na biegał się na murawie kopiach piłkę.Koniarstwo to elyta i patriotyzm. Pilkarstwo to kibole i wstyd.
Nie moja to opinia a tylko rozważanie przy schlodzonym napoju.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #8 mama 2019-06-10 04:16
Cytuję Elka styki:
[quote name="Romek"]Ac[quote name="tolek zgorzelec"]
Aaaaa co teraz maja dzieciaki za blasiaka ? Upadłe kluby, żadnych imprez sportowych, kulturalnych itd.

Dziecko jest TWOJE i TY masz OBOWIĄZEK zapewnić mu rozwój !!!! Państwo- samorząd może,jak może ...ale nie musi !!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #7 Elka styki 2019-06-09 14:54
[quote name="Romek"]Ac[quote name="tolek zgorzelec"]

Acha !!! To pewnie lepiej byłoby zrobić zawody na siłowni albo pewnie motocrossowe prawda ???!!! A może w ogóle względem wcześniejszych zainteresowań spożywaniem piko na czas albo w najszybszym podpaleniu samochodu ???!!!! Wtedy Tolek byłby zadowolony?! Teraz może widzisz różnice z kim przystawala poprzednia władza , a z kim obecna . Brawo dla Pana Blasiaka czas wprowadzać kulturę do naszej gminy !!! Braw jeszcze
raz.


Aaaaa co teraz maja dzieciaki za blasiaka ? Upadłe kluby, żadnych imprez sportowych, kulturalnych itd. Po za stowarzyszeniem jeździeckim i blasiakiem ZERO mieszkańców i to ma być impreza która odwróci młodzież od narkotyków ?! Puknij się w głowę za nim coś napiszesz ! To tylko po to żeby ktoś napchał kieszenie i tyle.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #6 tolek zgorzelec 2019-06-09 11:57
Cytuję Romek:
Ac[quote name="tolek zgorzelec"]
Acha !!! To pewnie lepiej byłoby zrobić zawody na siłowni albo pewnie motocrossowe prawda ???!!! .
skomentuje to tak : TAK JAK POPRZEDNI BURMISTRZ kombinował TAK JUŻ OBECNY KOMBINUJE !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #5 Romek 2019-06-08 18:20
AcCytuję tolek zgorzelec:
Zawody jeździeckie, dlaczego ? Już czytelnikom tłumacze. Najbliższy współpracownik polityczny pana Blasiaka to Pan Konopski który jest w zarządzie stowarzyszenia koni. Obecnie w nagrodę za pełnomocnika wyborczego otrzymał stołek prezesa w bwio. Ta impreza ewidentnie była ukłonem w stronę pana prezesa. Nasuwa się kolejne pytanie ile zarobiło stowarzyszenie „Na Koń” ? Nie bądźmy wnikliwi aż tak.


Acha !!! To pewnie lepiej byłoby zrobić zawody na siłowni albo pewnie motocrossowe prawda ???!!! A może w ogóle względem wcześniejszych zainteresowań spożywaniem piko na czas albo w najszybszym podpaleniu samochodu ???!!!! Wtedy Tolek byłby zadowolony?! Teraz może widzisz różnice z kim przystawala poprzednia władza , a z kim obecna . Brawo dla Pana Blasiaka czas wprowadzać kulturę do naszej gminy !!! Braw jeszcze raz.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #4 friko 2019-06-08 16:24
Pan Roman K człowiek bez majątku, bez pieniędzy i domu, ale ma kredyty. Ciekawe jak banki udzielają takich wysokich kredytów bez zabezpieczenia?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #3 Koleszka z policji 2019-06-08 12:31
Konopski napyta biedy Błasiakowi. Człowiek bez majątku i z nikąd. Emeryt z zanikami pamięci, bardzo zły wybór. Ale 100 procent odpowiedzialności Błasiaka i to jest fajne.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #2 koń 2019-06-08 12:27
Trybuny pękają w szwach tylu widzów. Gmina w ruinie, a tu taka impreza towarzyska za nasze pieniądze.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Sport

Pozostałe informacje

Strażacy z Porajowa…

13-11-2019 Wyświetleń:218 Brak komentarzy

"Pomagamy"…

13-11-2019 Wyświetleń:95 Brak komentarzy

Unikatowe górskie w…

13-11-2019 Wyświetleń:99 1 Komentarz

W Bogatyni rusza Foo…

13-11-2019 Wyświetleń:91 Brak komentarzy

Turystyczne atrakcje…

13-11-2019 Wyświetleń:117 Brak komentarzy

Aneta Dziurdź nagro…

12-11-2019 Wyświetleń:744 3 Komentarze

Policjanci odzyskali…

12-11-2019 Wyświetleń:636 Brak komentarzy

Podsumowanie „List…

12-11-2019 Wyświetleń:159 2 Komentarze

Narodowe Święto Ni…

12-11-2019 Wyświetleń:1017 4 Komentarze

Kopalnia mlekiem zal…

10-11-2019 Wyświetleń:1518 3 Komentarze

Bogatynianie i upade…

10-11-2019 Wyświetleń:1128 2 Komentarze

"Zagłębie met…

10-11-2019 Wyświetleń:4972 29 Komentarzy

czwartek, listopad 14, 2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies