W 5 kolejce klasy A II grupy Jeleniogórskiej Granica dniu 21 października br. podejmowała na stadionie przy ul. Białogórskiej Kwisę Mroczkowice.

Nasz zespół po dość słabej grze pokonał zasłużenie 2 – 0 Kwisę. Powodem słabej gry młodych zawodników Granicy był za duży rodzaj niewymuszonych błędów na tle niewymagającego zespołu gości. Nasz zespół nie tworzył w tym meczu dobrze się rozumiejącej drużyny, nasi zawodnicy grali indywidualnie i nie szukali na boisku kolegi, któremu w drugie tępo mogli by podać na wolne pole piłkę. Dobrze, że po dobrej akcji całego zespołu i dośrodkowaniu w pole karne piłki przez Bredę piękną główką popisał się Gudełajski, który posłał futbolówkę w okienko. W drugiej połowie nic ciekawego się nie działo, aż do 83 minuty, gdzie sędzia po fału naszego obrońcy na zawodniku gości podyktował rzut karny, który nie został wykorzystany przez zawodnika Kwisy. W 84 minucie, po błędzie bramkarza Kwisy piłkę przelobował w światło bramki Litwa, a obrońca Kwisy wpakował futbolówkę do bramki i takim wynikiem 2 – 0 zakończył się mecz.

MKS Granica Bogatynia – Kwisa Mroczkowice 2 – 0 (1 – 0)

Bramki: 7 minuta - Norbert Gudełajski, 84 minuta – Mariusz Żuk - samobójcza.

Skład : Przemysław Małek (Br), Dawid Augustyn (K), Dawid Ciupa, Oliwer Mikołajczyk, Jakub Szymański, Kacper Będowski, Michał Stefanek, Dariusz Oliasz, Łukasz Szczepaniuk, Ksawer Kuźniewski, Norbert Gudełajski, Jakub Zaborek (Br.), Aleksander Litwa, Szymon Dąbrowski, Adrian Oliasz, Szymon Powłuszyński, Radosław Tymochowicz, Rafał Kaniowski. Trener: Krzysztof Kolek.