Izabela Fituch już od dwóch miesięcy jest zastępcą burmistrza ds. inwestycji. Na wczorajszej sesji Rady Miasta została przedstawiona radnym.

 

Zastępczynie burmistrza (od lewej) Izabela Fituch i Bożena Wojciechowska, fot. UMiG Bogatynia na podstawie You Tube

20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbyła się kolejna już sesja Rady Miejskiej. Jak pisaliśmy już w artykule Podwyżki za śmieci? UMiG: to nieprawda sprawa zmian w gospodarce odpadami została zdjęta z porządku obrad. Radni podjęli szereg uchwał "roboczych". Nastąpiły również zmiany w kolejnej komisji Rady Miejskiej - z prac w Komisji Skarg, Wniosków i Petycji zrezygnowali radni Jakub Biniasz i Eugeniusz Kubica. W ich miejsce wybrano Marka Marczaka i Krzysztofa Peremickiego.

Swoje krótkie wystąpienie miała również powołana w marcu br. zastępca burmistrza ds. inwestycji Izabela Fituch (o wyborze więcej pisaliśmy w artykule Izabela Fituch nowym zastępcą burmistrza Bogatyni). Według nowej zastępczyni inwestycyjne priorytety Bogatyni to legalizacja kąpieliska, modernizacja monitoringu miejskiego oraz dokończenie rewitalizacji Alei Żytawskiej i przeniesienie "Berlinka".

Sesję można obejrzeć na kanale You Tube:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.