Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Nissan. Okazało się, że 37-latek posiada trzy sądowe zakazy kierowania pojazdami i ma cofnięte decyzją starosty uprawnienia oraz jest poszukiwany celem odbycia 8 miesięcy wiezienia. Dodatkowo mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego podczas służby na terenie Bogatyni zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Nissan. Jak się okazało po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych, 37-latek posiadał trzy sądowe zakazy kierowania pojazdami oraz miał cofnięte decyzją starosty uprawnienia. Ponadto figurował jako osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 8 miesięcy więzienia. Z uwagi na zachowanie mężczyzny mundurowi przeprowadzili badanie testerem narkotykowym, który wykazał, że jest pod wpływem metamfetaminy.

Zatrzymany mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w sprawie popełnionych przestępstw. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.