Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 37-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego, za przestępstwa przeciwko mieniu. Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy Nysa udowodnili mężczyźnie dwa włamania do pomieszczeń gospodarczych i kradzież mienia o łącznej wartości 4,5 tysiąca złotych. Teraz za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie przed sądem.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy Nysa Wydziału Kryminalnego podjęli czynności w sprawie dwóch włamań do pomieszczeń gospodarczych do których doszło na terenie Zawidowa. Sprawca pokonując zabezpieczenia drzwi wchodził do środka i kradł wartościowe przedmioty. Jego łupem padły elektronarzędzia, felgi z oponami oraz węgiel. Łączną wartość skradzionego mienia pokrzywdzeni wycenili na 4,5 tysiąca złotych.

W wyniku podjętych działań funkcjonariusze wytypowali, a następnie zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o te przestępstwa. Na podstawie zebranych dowodów mężczyzna usłyszał dwa zarzuty za kradzież z włamaniem do których się przyznał.

Teraz podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.