Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w sąsiednim Frydlancie. Kierująca skodą po uderzeniu w stalowe bariery przewróciła swój pojazd na dach.

Fot. liberecka policja 

Wczoraj tuż przed południem we Frydlancie miał miejsce wypadek drogowy, na ulicy Míru. - Kierująca samochodem osobowym marki Škoda Fabia, po minięciu długiego skrętu w lewo niewłaściwie zareagowała na ruch drogowy i w odpowiedzi skręciła kierownicę w prawo. W efekcie przednia część pojazdu zderzyła się z oznakowaniem drogowym mostu oraz stalowymi barierkami. Po uderzeniu w stalowe bariery pojazd został rzucony i przewrócony na dach, pozostając pod kątem na jezdni. Kobieta została zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do Szpitala Wojewódzkiego w Libercu w celu leczenia i informuje Klára Jeníčková, rzecznik prasowy libereckiej policji.

Policja wykluczyła obecność alkoholu w organizmie, przeprowadzając badanie alkomatem, które dało wynik negatywny. Usterka techniczna będąca potencją przyczyną wypadku drogowego nie została stwierdzona. W wyniku wypadku drogowego uszkodzony został pojazd kierującej pojazdem, znaki drogowe oraz barierki ochronne. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Inspekcji Ruchu Drogowego w Libercu.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.