Funkcjonariuszki Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Bogatyni ujawniły na terenie zalesionym w mieście pojazd marki Ford, którego kradzież zgłoszono na terytorium Niemiec. Ponadto do pojazdu przytwierdzone były polskie tablice rejestracyjne przypisane do innego pojazdu. Właściciel po zakończonych czynnościach procesowych będzie mógł odzyskać swoją własność.

Na obrazku skradziony pojazd marki ford, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjantki z bogatyńskiego komisariatu realizując czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu na podstawie uzyskanych informacji ujawniły pojazd marki Ford. Auto było zamknięte oraz nie posiadało widocznych śladów włamania, jednak po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych, okazało się, że auto pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec. Ford miał przytwierdzone tablice rejestracyjne nienależące do skradzionego pojazdu.

Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych i po ich zakończeniu zostanie wydany właścicielowi.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.