Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego, który został zatrzymany przez policjantów z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni. W pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 50 gramów środka odurzającego.

Na zdjęciu marihuana, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W miejscu zamieszkania 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego funkcjonariusze zabezpieczyli worek foliowy z suszem roślinnym. W związku z podejrzeniem, że jest to marihuana mężczyzna został zatrzymany.

Przeprowadzone badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to ziele konopi innych niż włókniste w ilości prawie 50 gramów.

24-latek usłyszał już zarzut. Teraz zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.