Magdalena Hruby na konkursowym zdjęciu, fot. Magdalena Talarczyk PhotographyPiękna bogatynianka bierze udział w konkursie Miss Lata "Super Expressu"

Szalona księgowa chce zostać królową lata - ogłasza tytuł jednego z artykułów "Super Expressu".  Chodzi o znaną już z wielu konkursów piękności Magdalenę Hruby. Piękna bogatynianka ma na swoim koncie już kilka sukcesów związanych z konkursami i modelingiem. Cała Polska usłyszała o niej, kiedy została Najsympatyczniejszą Miss Świata Parowozów oraz kilkakrotnie twarzą popularnych krzyżówek.

Magda na co dzień pracuje jako referentka do spraw księgowości. Jednak jej pasją jest modeling i konkursy piękności. Dwa lata temu na łamach naszego portalu opublikowaliśmy wywiad z bogatynianką o jej pasji, karierze i planach: Bogatynianka twarzą popularnych krzyżówek (foto).

Zwyciężczyni konkursu "Super Expressu" może liczyć na komplety ekskluzywnej biżuterii, zestawy domowego fitnessu i profesjonalną sesję fotograficzną. Zdjęcie, które wybrała Magda do konkursu pochodzi z sesji wykonanej przez Magdalenę Talarczyk (całą sesję można obejrzeć tutaj: Madzia) i zostało zrobione na terenie byłej niemieckiej kopalnia, a dziś jeziora  - Berzdorfer See na wysokości polskich Radomierzyc.

Więcej na ten temat pisalismy:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.