Zdjęcie przykładowe, fot. archiwum, R. Naruszewicz Przemek Szaliński pomaga niepełnosprawnemu i potrzebującemu dziecku z Bogatyni. Gdańszczanin organizuje koncert charytatywny na rzecz 7-letniego Kuby

- Zapraszam 25 lutego na godzinę 17:30 do sali NOT w Gdańsku na koncert charytatywny pt. "SERCA GWIAZD DZIECIOM" na rzecz niepełnosprawnego 7-letniego Kuby z Bogatyni. Kuba cierpi na porażenie mózgowe, mieszka z mamą i siostrą w szkole - przez powódź rodzina straciła mieszkanie - informuje na swoim blogu Przemysław Szaliński. Przemek jest znaną w całej Polsce postacią słynąca z dobroci serca. Za swoją dobroć i bezinteresowność zdobył już tytuł  "Człowieka maja 2008" Gazety Wyborczej oraz tytuł  "Cichy Bohater 2008" Gazety Echo Miasta. Przemek od lat pomaga niepełnosprawnym dzieciom. Teraz przyszła pora na pomoc bogatynianinowi.

- Swój udział na koncercie zapowiedzieli: Pani Marta Nanowska, Pan Edward Hulewicz, Pan Ryszard Rembiszewski, Pan Andrzej Rosiewicz, Pan Andrzej Rybiński. Podczas koncertu odbędzie się licytacja wartościowych przedmiotów takich jak np.: koszulka Pani Anny Nehrebeckiej w której to Pani Anna zagrała w swoim pierwszym filmie, estradowy strój z przed 40 lat Pana Edwarda Hulewicza, okulary Pana Grzegorza Skawińskiego, krawat Pana Macieja Orłosia, kawałek deski z legendarnego amfiteatru w Opolu i wiele innych ciekawych rzeczy. Możliwość zakupienia płyt, książek, zdjęć z podpisami znanych artystów - opisuje Przemysław Szaliński. Bilety na koncert w cenie 70 zł i 50 zł dostępne są pod numerami telefonów: 513-196-850 lub 507-192-975.

Zobacz film promujący koncert:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.