b_699_699_16777215_00_images_stories_firmy_alior_logo.JPG
Alior Bank udostępnił płatności zagraniczne kartą bez kosztów przewalutowania. Teraz posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wybrać nową korzyść o nazwie „płatności kartą bez kosztów przewalutowania” i płacić kartą za granicą bez obawy o marże oraz prowizje banku. O szczegółach i zaletach wprowadzonego rozwiązania mówi Agata Włos - Kierownik Placówki Partnerskiej w Bogatyni przy ul. Daszyńskiego 4F.

Na czym polega nowa korzyść do Konta Jakże Osobistego?
- Klienci Konta Jakże Osobistego, którzy włączą nową korzyść, będą mogli płacić jedną kartą w 152 walutach. W przypadku płatności kartą w krajach strefy euro, Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii transakcje rozliczane będą po średnim kursie NBP. Płatności dokonywane w innych państwach rozliczane będą na podstawie kursu organizacji Mastercard. Bank w ramach tej usługi nie pobierze prowizji za przewalutowanie i nie doliczy dodatkowej marży do kursu wymiany.

Jak można aktywować nową korzyść? 
- Właściciel Konta Jakże Osobistego może włączyć nową korzyść w bankowości internetowej lub mobilnej. Usługę mogą aktywować też u bankiera w oddziale lub placówce partnerskiej. To bardzo szybkie! Osoby, które włączą tę usługę, mogą cieszyć się nową funkcją swojej karty płatniczej już następnego dnia.

Czy muszę wyrabiać specjalną kartę, aby móc korzystać z tylu walut?
- Żeby móc skorzystać z tej usługi, nie trzeba wyrabiać dodatkowej karty. Zostanie ona przypisana do tej samej karty płatniczej, z której klient korzystał do tej pory. Dlatego korzyść można włączyć z każdego miejsca na świecie w dowolnym czasie.

Usługa działa też przy wypłatach z bankomatów?
- Jak najbardziej. Korzyść działa też przy płatnościach przez internet oraz wypłatach z bankomatów za granicą. To drugie, czyli wypłaty z bankomatów po najlepszym kursie, w połączeniu z inną korzyścią - bezpłatnymi wypłatami z bankomatów za granicą - to idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie nadal rządzi gotówka. To jeszcze przydałoby się ubezpieczenie dla podróżników… - W ramach korzyści do Konta Jakże Osobistego występuje także ubezpieczenie podróżne, w skład którego wchodzą m.in.: koszty hospitalizacji i transportu medycznego, koszty leków i badań czy pobyt osoby towarzyszącej z poszkodowanym w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku poza granicami kraju.

Co jeszcze może mi zaoferować Konto Jakże Osobiste?
- W ramach rachunku klient może uruchomić m.in. takie korzyści, jak: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, pakiet assistance czy pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych. Ponadto, od 18 czerwca każdy właściciel Konta Jakże Osobistego, niezależnie od wybranych korzyści, będzie mógł korzystać bezpłatnie ze zniżek w ramach programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials.

Ile korzyści można wybrać oraz jaki jest ich koszt?
- Właściciel Konta Jakże Osobistego dzięki wyborze usług dodatkowych, tak zwanych „korzyści”, może samodzielnie dopasować rachunek do swoich potrzeb. Dwie wybrane korzyści są całkowicie bezpłatne, za każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 3,5 zł miesięcznie. Nie ma limitu na liczbę aktywnych korzyści – klient nie musi więc ograniczać swojego wyboru.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej Alior Banku:
59-920 Bogatynia, ul. Daszyńskiego 4F, 
tel. 75 77 749 86
Alior Bank
Opłata za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeżeli w danym miesiącu zanotowano na koncie jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku lubOpłata za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeżeli w danym miesiącu zanotowano na koncie jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku lubjeżeli właściciel rachunku nie ukończył 26 roku życia. W pozostałych przypadkach opłata wyniesie 10 zł miesięcznie. Opłata za korzystanie z karty do konta wyniesie 5 zł w przypadku, gdy w danymmiesiącu nie zostaną rozliczone na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na łączną kwotę min. 300 zł, liczone indywidualnie dla każdej karty wydanej do konta. Warunki ubezpieczeń zawartesą w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów AliorBanku SA. W arunki Programu Mastercard Priceless Specials określa regulamin oraz polityka prywatności organizacji Mastercard, dostępne na stronie www.mastercard.pl/specials.Szczegółowe zasady oraz opłaty i prowizje zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego oraz Taryfie opłat i prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych dostępnych w placówkachAlior Banku i na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.
- tekst sponsorowany - 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

Referendum w Bogatyn…

09-08-2020 Wyświetleń:372 Brak komentarzy

Nabór do służby w…

08-08-2020 Wyświetleń:620 Brak komentarzy

Poznaliśmy finalist…

08-08-2020 Wyświetleń:479 Brak komentarzy

Burmistrz chce pozwa…

06-08-2020 Wyświetleń:2230 22 Komentarzy

CBŚP znalazło pona…

05-08-2020 Wyświetleń:4413 2 Komentarze

Zaproszenie na casti…

04-08-2020 Wyświetleń:1740 Brak komentarzy

Inwentaryzacja kąpi…

04-08-2020 Wyświetleń:1656 7 Komentarzy

W Kopalni Węgla Bru…

04-08-2020 Wyświetleń:1018 1 Komentarz

Zebrano 35 ton azbes…

04-08-2020 Wyświetleń:544 Brak komentarzy

Wspomnienie wielkiej…

04-08-2020 Wyświetleń:1264 3 Komentarze

Energooszczędne oś…

04-08-2020 Wyświetleń:525 1 Komentarz

Prace porządkowe na…

04-08-2020 Wyświetleń:844 3 Komentarze

niedziela, sierpień 09, 2020