Konrad Michalczyk i Mateusz Borowski opracowali technologię, która pozwala na osiągnięcie bardzo niskich temperatur na procesorach CPU/GPU (tj. nawet 0C), poradzili sobie z potrzebnym do tego wysokim napięciem, z którym inni do tej pory mieli problem, teraz urządzenie jest energooszczędne (max. zużycie całego układu to 90W). Wszelkie problemy z kondensacją, która wynikała z niskich temperatur, również zostały rozwiązane.

- Opracowaliśmy technologię, która pozwala na osiągnięcie bardzo niskich temperatur na procesorach CPU/GPU (tj. nawet 0C), poradziliśmy sobie z potrzebnym do tego wysokim napięciem, z którym inni do tej pory mieli problem, teraz urządzenie jest energooszczędne (max. zużycie całego układu to 90W). Wszelkie problemy z kondensacją, która wynikała z niskich temperatur, również zostały rozwiązane - informuje nas Konrad Michalczyk z CEO Artis Tech sp z o.o.

- Teraz sprzęt po wielu całodniowych testach działa bez zarzutów osiągając dużo lepsze wyniki niż chłodzenie wodne, a przy tym samym podnosi wydajność systemu. Jest to jedna z przyczyn, dla których nasz sprzęt będzie działał na dedykowanym systemie z licencją gnu opartym na ubuntu — oczywiście dostosowujemy go jak najlepiej pod nasz hardware i cały czas będzie objęty wsparciem z naszej strony. Zależy nam również na tym, aby zwiększyć grono użytkowników linux’a co da motywację innym firmą na pisanie aplikacji działających natywnie pod tym systemem - dodaje młody przedsiębiorca.

- Całość zamknęliśmy w jednej z najmniejszych obudów PC na świecie naszej produkcji o wymiarach 18x18x3cm. Sprzęt napędzany będzie przez intel core i3/i5 generacji 9-tej. Cena pierwszego zestawu nie przekroczy nawet 1900 zł co przy parametrach, które zaoferujemy, daje jedną z najlepszych ofert na rynku, a w dodatku na pre-order szykujemy ciekawe oferty promocyjne dostępne już od 1 października! - opisuje Konrad

Firmowe media:
https://facebook.com/xxifanpage
https://www.instagram.com/artistechofficial/
https://artis-tech.pl

Link do filmu jak sprzęt prezentuje się w połączeniu z cs:go (core i3 6th, intel hd)
https://photos.app.goo.gl/DqXeKp7FFNVnsExb8

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.