W Bogatyni wystąpią: Zenon Maryniuk, Ich Troje, Izabela Trojanowska, Krzysztof Prusik, Felivers oraz coverowy skład Komodo + Milena Sadowska & Alexis.

Roztańczona Polska to muzyczne show z tancerzami i plejadą gwiazd polskiej estrady, którą przygotowała TVP3.

- Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Bogatyni już w najbliższą niedzielę 14 maja o 20.00. Kolejnymi przystankami będą miasta w różnych częściach Polski - przez całe wakacje artyści pojawią się w każdym województwie. Po Bogatyni w tym wyjątkowym wydarzeniu wziąć będą mogli udział mieszkańcy Gorzowa, Stalowej Woli i Łomży. Łącznie zaplanowanych jest 18 koncertów, w tym jeden w Wilnie i kończący trasę w Warszawie - 30.09.2023 - informuje TVP 3, organizator imprezy.

Podczas inauguracyjnego koncertu w Bogatyni wystąpią Zenon Maryniuk, Ich Troje, Izabela Trojanowska, Krzysztof Prusik, Felivers oraz coverowy skład Komodo + Milena Sadowska & Alexis.

Koncerty Roztańczona Polska rozpoczynać będą się o 20.00 i od tej godziny na antenach TVP3 trwać będzie transmisja z imprezy. 

Również w niedzielę 14 maja Bogatynia będzie gospodarzem wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego festiwalu kulinarnego „Polska Od Kuchni”. Najlepsze gospodynie z województwa dolnośląskiego będą gotować obiad, wykazując się pomysłowością i walcząc o przejście do finału, który odbędzie się na Stadionie Narodowym PGE. Będzie smacznie, będzie kolorowo, będzie muzycznie!

Impreza odbędzie się na stadionie przy ulicy Sportowej w Bogatyni.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.