- reklama -
b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_20210809_162851.jpg

Wczoraj auto stało nadpalony, a w nocy... Złośliwi mówią, że pożary aut przy stacjach benzynowych to bogatyńska specjalność...

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+5 #1 Ehe 2021-08-09 19:40
Po co sprzedać jak można spalić i hajs się zgadza.
Typowo pod wyludzenie hajsu z ubezpieczenia. W sobotę była próba i nieudana, dlaczego właściciel nie zabrał wtedy auta? Bo ktoś komu to zlecił musiał dokończyć robotę żeby dostał kasę z polisy ;) teraz nie powinien nic dostać a pokryć wszelkie koszty, strażaków, sprzątanie itd.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
niedziela, wrzesień 26, 2021