- reklama -
b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_bogatynia_3d.jpg

Witam piszę do was z takim newsem, droga Opolno - Bogatynia jest aktualnie pod remontem, tzn. zalewane są dziury, nie ma żadnych znaków, nikt nie kieruje ruchem i co najlepsze robią to gdy dziesiątki osób wraca z pracy i ruch jest bardzo duży.

Wszędzie są rozsypane kamienie będące częścią wylewanego asfaltu i ludzie potrąca szyby, kamienie latają wszędzie z wielkimi prędkościami, strach jechać na rowerze. Mam 2 pęknięcia szyby po jednym przejeździe. To co oni robią to jest jakaś tragedia, trzeba jeździć przez Jasną Górę chyba że ktoś chce stracić szyby i miec kamyczki w lakierze.

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Kategoria: Okiem czytelników
niedziela, wrzesień 26, 2021