- reklama -
b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_Okno_orla_received_276189470994831.jpeg

Na ulicy Orła Białego straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Służby wchodzą przez okno do mieszkania.

***

 
Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+26 #4 Oli 2021-09-24 16:32
Piękne widoki, pełno śmieci o tygodni. Tak zarządza człowiek burmistrza w SM. Brawo gmina.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+27 #3 Yoti 2021-09-24 14:15
Burdel w całym mieście ale burmistrz, radni i przewodniczący rady klaszczą i się cieszą niczym "murzyn blaszką". Jedna wielka patologia.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+25 #2 doris 2021-09-24 13:28
Cytuję dikra:
Jak pięknie śmieci widać !! Kto za to odpowiada???????

Dziadowskie rządy burmistrza,kliki i radnych, którzy nie pytają o sedno ale przyjmują radosną twórczość i propagandę podczas corocznych wysłuchań prezesów,komendantów i innych działaczy.Nikt z nich tych danych nie "obrabia",nikt nie drąży dlaczego jest tak a tak,nikt nie rozlicza,nikt nie wymaga przedstawienia realnego i faktycznego planu działania...kierują nami niemoty,żeby dosadniej nie powiedzieć!Na szczycie tej machiny kolesi nie gości refleksja,potrzeba,myśl, że można coś zrobić,ba że można dobrze zrobić...za to wszyscy przymykają oczy na zatrudnianie swojaczków !
Cytować | Zgłoś administratorowi
+30 #1 dikra 2021-09-24 06:04
Jak pięknie śmieci widać !! Kto za to odpowiada???????
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
środa, październik 20, 2021