b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_spiacy_3.JPG

Bardzo proszę o poruszenie tematu związanego z brakiem spowalniaczy „śpiących policjantów” na drogach przebiegających wzdłuż przedszkoli.

"Spiący policjant" przy szkole, fot. archiwum redakcji bogatynia.info.pl

Brak tak prostych elementów zabezpieczających w bogatej skądinąd gminie jest niezrozumiały. Ani dyrekcja tych placówek ani pracownicy urzędu o lat nie pomyśleli od tak prostej sprawie. Czy ponownie czekamy aż wydarzy się jakaś tragedia? Myślę że jest to niezmiernie ważny temat dla każdego rodzica przedszkolaka. Szczególnie niebezpieczna sytuacja jest przy integracyjnym przedszkolu nr 3 gdzie jest zakręt a samochody poruszają się szybko.

Z góry dziękuję za pomoc.

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+6 #5 Marek 2017-07-31 13:53
Progi to trzeba postawić na II AWP i Daszyńskiego, co wieczór wyścigi na tych ulicach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #4 młody 2017-07-27 18:40
a mnie najbardziej drażnią pajace stojące autem pod groszem prawie na krzyżówce kossaka z wyczółkowskiego. tam to dopiero nic nie widać jak z kossaka się wyjeżdża
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #3 victorialand 2017-07-27 17:29
Jestem bardzo ciekawa co za gamoń projektował parkingi na łuku zewnętrznym na ul. Zamoyskiego.... Z tej ulicy trudno wyjechać bezkolizyjnie....A po drugiej stronie jezdni.....zieleń....zieleń.... zieleń...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #2 Zenuś 2017-07-27 13:51
I postawić z jednej strony znak zakaz zatrzymywania i parkowania.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #1 adaml 2017-07-27 09:53
Codziennie przychodzi taki dyrektor przedszkola do pracy i nie widzi oczywistych niedociągnięć. Przecież to jest do zrobienia niewielkim kosztem i myślę bez większych formalności.
Dyrektor ma swój sekretariat, przedszkole podlega pod gminę, w czym więc problem? Brak myślenia?
Sam urząd (inwestycje) też powinien już dawno o tym pomyśleć...
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
wtorek, wrzesień 22, 2020