- Szczegóły
Nowa, odbudowana wiata już stoi na Guślarzu. Stara została prawdopodobnie ukradziona. Odbudowali Czesi.
- Szczegóły
Dzień dobry. Był ostatnio artykuł o smieciach na boisku LO... To może teraz coś na temat Milo... O smieciach i pomału dewastacji...