22.05.13 r. na stadionie OSiRu w Bogatyni odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Gminy w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych
W zawodach udział wzięło 85 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy. Każdy zawodnik mógł wystartować tylko w jednej konkurencji. Oprócz klasyfikacji indywidualnej prowadzona była również klasyfikacja drużynowa. Każdy zawodnik który zajął miejsca 1-8 zdobywał punkty dla swojej szkoły. Do punktacji drużynowej zaliczanych było 8 najlepszych wyników uczniów danej szkoły. Najlepsza wśród dziewcząt okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni, której opiekunem był p.Grzegorz Kuś, a wśród chłopców SP 1 Bogatynia z opiekunem p. Jackiem Panfilem.
Złote medale wśród dziewcząt zdobyły:
60 metrów - Zieleniecka Monika (SP 1 B-nia) – 8,57 s
300 metrów – Górowska Patrycja (SP 3 B-nia) – 48,76 s
600 metrów – Wirwińska Olga (SP 3 B-nia) – 1:57,20 min
Skok w dal – Mikołajczyk Joanna (SP31 B-nia) – 4,56 m
Skok wzwyż – Stachyra Julia (SP 1 B-nia) – 120 cm
Pchniecie kulą – Oliasz Katarzyna (SP 3 B-nia) – 7,80 m
Rzut piłeczką palantową – Wojciechowska Oliwia (SP Porajów) – 38,0 m
Klasyfikacja Drużynowa Dziewcząt |
|||
1 |
SP 3 B-nia |
61 pkt |
|
2 |
SP 1 B-nia |
52 pkt |
|
3 |
SP Porajów |
48 pkt |
|
4 |
SP 5 B-nia |
10 pkt |
|
Złote medale wśród chłopców zdobyli:
60 metrów – Hołubowicz Sebastian (SP 3 B-nia) – 8,53 s
300 metrów – Macocha Darek (SP 3 B-nia) – 47,17 s
1000 metrów – Kałmuk Patryk (SP Porajów) – 3:35,65 min
Skok w dal – Walczak Kamil (SP 1 B-nia) – 4,08 m
Skok wzwyż – Zalewski Piotr (SP 1 B-nia) - 130 cm
Rzut piłeczka palantową – Faderewicz Michał (SP Działoszyn) – 51,0 m
Klasyfikacja Drużynowa Chłopców |
|||
1 |
SP 1 B-nia |
55 pkt |
|
2 |
SP 3 B-nia |
47 pkt |
|
3 |
SP Działoszyn |
46 pkt |
|
4 |
SP Porajów |
38 pkt |
|
5 |
SP 5 B-nia |
21 pkt |
|
Wyniki Indywidualnych Mistrzostw w LA Szkół Podstawowych
|
Dziewczęta |
|
|
|
|
|
60 m DZ |
SG P. Wyroba |
PKT |
||||
|
Nazwisko |
Imię |
Rocznik |
Szkoła |
Wynik |
|
1 |
Zieleniecka |
Monika |
|
SP 1 B-nia |
8,57 |
9 |
2 |
Weg |
Emilia |
|
SP 3 B-nia |
9,07 |
7 |
3 |
Medycka |
Paulina |
|
SP 3 B-nia |
9,24 |
6 |
4 |
Witkowska |
Angelika |
|
SP Działoszyn |
9,79 |
5 |
5 |
Gewert |
Wioleta |
|
SP Porajów |
10,01 |
4 |
6 |
Jastrzębska |
Julia |
|
SP Porajów |
10,38 |
3 |
7 |
Biernacka |
Katarzyna |
|
SP 3 B-nia |
11,81 |
2 |
300 m DZ |
SG P. Wyroba |
|
||||
1 |
Górowska |
Patrycja |
|
SP 3 B-nia |
48,76 |
9 |
2 |
Szwed |
Weronika |
|
SP Porajów |
51,74 |
7 |
3 |
Bułhak |
Małgorzata |
|
SP 3 B-nia |
52,80 |
6 |
4 |
Nowińska |
Sara |
|
SP 1 B-nia |
54,36 |
5 |
5 |
Jurczyńska |
Aleksandra |
|
SP 1 B-nia |
54,84 |
4 |
6 |
Paw łowicz |
Katarzyna |
|
SP 1 B-nia |
59,44 |
3 |
7 |
Gudełajska |
Aleksandra |
|
SP 1 B-nia |
60,17 |
2 |
8 |
Bałajewicz |
Alicja |
|
SP 1 B-nia |
61,90 |
1 |
9 |
Szyłobryt |
Sara |
|
SP Działoszyn |
62,17 |
|
10 |
Formantowicz |
Gabriela |
|
SP Działoszyn |
67,42 |
|
600 m DZ |
SG P. Wyroba |
|
||||
1 |
Wirwińska |
Olga |
|
SP 3 B-nia |
1:57,20 |
9 |
2 |
Maciocha |
Małogosia |
|
SP 3 B-nia |
2:01,31 |
7 |
3 |
Bojarun |
Klaudia |
|
SP 3 B-nia |
2:07,61 |
6 |
4 |
Kruczyńska |
Sandra |
|
SP Porajów |
2:18,99 |
5 |
5 |
Sokołowska |
Oliwia |
|
SP 1 B-nia |
2;22,47 |
4 |
W dal DZ |
SG M. Talarczyk |
|
||||
1 |
Mikołajczyk |
Joanna |
|
SP 3 B-nia |
4,56 |
9 |
2 |
Siemaszko |
Sandra |
|
SP Porajów |
3,88 |
7 |
3 |
Zamożna |
Natasza |
|
SP 3 B-nia |
3,87 |
6 |
4 |
Połoczańska |
Natalia |
|
SP 1 B-nia |
3,46 |
5 |
5 |
Salwa |
Anna |
|
SP 1 B-nia |
3,36 |
4 |
Wzwyż DZ |
SG G. Kuś |
|
||||
1 |
Stachyra |
Julia |
|
SP 1 B-nia |
120 |
9 |
2 |
Sachwicka |
Paulina |
|
SP 1 B-nia |
115 |
7 |
Kula DZ |
SG J. Kacperski |
|
||||
1 |
Oliasz |
Katarzyna |
|
SP 3 B-nia |
7,80 |
9 |
2 |
Kwiecińska |
Magdalena |
|
SP Porajów |
6,58 |
7 |
3 |
Szczotka |
Olga |
|
SP 3 B-nia |
6,50 |
6 |
4 |
Gierczak |
Aleksandra |
|
SP Porajów |
5,50 |
5 |
Piłeczka palantowa DZ |
SG P. Wiśniewski |
|
||||
1 |
Wojciechowska |
Oliwia |
|
SP Porajów |
38,0 |
9 |
2 |
Walkowiak |
Kinga |
|
SP 1 B-nia |
36,0 |
7 |
3 |
Szakiel |
Natalia |
|
SP 1 B-nia |
33,5 |
6 |
4 |
Jurczyńska |
Nikola |
|
SP Działoszyn |
30,5 |
5 |
5 |
Kliś |
Emilia |
|
SP Porajów |
29,0 |
4 |
6 |
Szuszkiewicz |
Weronika |
|
SP Porajów |
28,0 |
3 |
7 |
Szabat |
Kinga |
|
SP Porajów |
27,0 |
2 |
8 |
Jochaniak |
Nikola |
|
SP Porajów |
24,0 |
1 |
8 |
Wasilewska |
Oliwia |
|
SP 1 B-nia |
24,0 |
1 |
8 |
Jakubowska |
Wiktoria |
|
SP 3 B-nia |
24,0 |
1 |
Sztafeta 4x100m DZ |
SG:P. Wyroba |
|
||||
1 |
SP 3 B-nia |
57,76 |
|
|
|
|
2 |
SP 1 B-nia |
59,79 |
|
|
|
|
3 |
SP Porajów |
63,91 |
|
|
|
|
Klasyfikacja Drużynowa Dziewcząt |
|
|||||
1 |
SP 3 B-nia |
61 pkt |
|
|
|
|
2 |
SP 1 B-nia |
52 pkt |
|
|
|
|
3 |
SP Porajów |
48 pkt |
|
|
|
|
4 |
SP 5 B-nia |
10 pkt |
|
|
|
|
|
Chłopcy |
|
|
|
|
|
60 m CH |
SG P. Wyroba |
|
||||
1 |
Hołubowicz |
Sebastian |
|
SP 3 B-nia |
8,53 |
9 |
2 |
Połaczański |
Mateusz |
|
SP Działoszyn |
9,36 |
7 |
3 |
Ejdys |
Wiktor |
|
SP 1 B-nia |
10,06 |
6 |
4 |
Słupski |
Ernest |
|
SP 5 B-nia |
10,10 |
5 |
5 |
Danielec |
Jakub |
|
SP Działoszyn |
10,20 |
4 |
6 |
Jasiński |
Adrian |
|
SP Porajów |
10,24 |
3 |
7 |
Marcinonis |
Karol |
|
SP Porajów |
10,45 |
2 |
8 |
Małek |
Pzremysław |
SP 1 B-nia |
10,53 |
1 |
|
9 |
Arnista |
Dawid |
|
SP 1 B-nia |
10,57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PK |
Budzicz |
Tomasz |
|
SP Porajów |
9,69 |
|
PK |
Szcześ |
Fabian |
|
SP Porajów |
10,00 |
|
PK |
Głuc |
Dawid |
|
SP Porajów |
10,99 |
|
300 m CH |
SG P. Wyroba |
|
||||
1 |
Maciocha |
Dariusz |
|
SP 3 B-nia |
47,17 |
9 |
2 |
Stachurski |
Kacper |
|
SP Działoszyn |
50,73 |
7 |
3 |
Spich |
Remigiusz |
|
SP 1 B-nia |
51,24 |
6 |
4 |
Koniuszewski |
Maciej |
|
SP 1 B-nia |
52,86 |
5 |
5 |
Golec |
Mariusz |
|
SP Działoszyn |
54,97 |
4 |
6 |
Ufniarz |
Augustyn |
|
SP 1 B-nia |
55,15 |
3 |
7 |
Samelski |
Maciej |
|
SP Działoszyn |
59,94 |
2 |
1000 m CH |
SG P. Wyroba |
|
||||
1 |
Kałmuk |
Patryk |
|
SP Porajów |
3:35,65 |
9 |
2 |
Sroka |
Mateusz |
|
SP 1 B-nia |
3:47,02 |
7 |
3 |
Stefanowicz |
Dawid |
|
SP 5 B-nia |
3:51,19 |
6 |
4 |
Króliczak |
Brajan |
|
SP 1 B-nia |
3:55,61 |
5 |
5 |
Kruszyna |
Dawid |
|
SP 5 B-nia |
4:09,95 |
4 |
PK |
Jasiński |
Adrian |
|
SP Porajów |
4:07,76 |
|
W dal CH |
SG M. Talarczyk |
|
||||
1 |
Walczak |
Kamil |
|
SP 1 B-nia |
4,08 |
9 |
2 |
Ufniarz |
Beniamin |
|
SP 1 B-nia |
3,95 |
7 |
3 |
Głuc |
Dawid |
|
SP Porajów |
3,58 |
6 |
4 |
Szcześ |
Fabian |
|
SP Porajów |
3,53 |
5 |
PK |
Jasiński |
Adrian |
|
SP Porajów |
3,66 |
|
PK |
Marcinonis |
Karol |
|
SP Porajów |
3,43 |
|
Wzwyż CH |
SG G. Kuś |
|
||||
1 |
Zalewski |
Piotr |
|
SP 1 B-nia |
130 |
9 |
2 |
Karczewski |
Aleksander |
|
SP 3 B-nia |
130 |
7 |
3 |
Miśkowiec |
Daniel |
|
SP 3 B-nia |
130 |
6 |
Piłeczka palantowa CH |
SG P. Wiśniewski |
|
||||
1 |
Faderewicz |
Michał |
|
SP Działoszyn |
51,0 |
9 |
2 |
Kuchciak |
Marcel |
|
SP 3 B-nia |
48,5 |
7 |
3 |
Sobczyk |
Dominik |
|
SP Działoszyn |
47,5 |
6 |
4 |
Gudełajski |
Norbert |
|
SP 1 B-nia |
46,0 |
5 |
5 |
Budzicz |
Tomasz |
|
SP Porajów |
45,5 |
4 |
6 |
Łaźniewski |
Szymon |
|
SP Działoszyn |
44,0 |
3 |
7 |
Stefański |
Dawid |
|
SP 3 B-nia |
42,0 |
2 |
8 |
Piórkowski |
Jakub |
|
SP 3 B-nia |
40,0 |
1 |
9 |
Krauze |
Wiktor |
|
SP Działoszyn |
39,5 |
|
10 |
Nadolski |
Jan |
|
SP 1 B-nia |
38,0 |
|
11 |
Drop |
Jan |
|
SP 5 B-nia |
37,0 |
|
11 |
Koniuszewski |
Mateusz |
|
SP 1 B-nia |
37,0 |
|
13 |
Szczepaniak |
Łukasz |
|
SP 5 B-nia |
32,0 |
|
PK |
Kałmuk |
Patryk |
|
SP Porajów |
47,5 |
|
Sztafeta 4x100m |
SG: P. Wyroba |
|
||||
1 |
SP 3 B-nia |
57,29 |
|
|
|
|
2 |
SP 1 B-nia |
63,33 |
|
|
|
|
3 |
SP Działoszyn |
65,03 |
|
|
|
|
4 |
SP Porajów |
65,88 |
|
|
|
|
Klasyfikacja Drużynowa Chłopców |
|
|||||
1 |
SP 1 B-nia |
55 pkt |
|
|
|
|
2 |
SP 3 B-nia |
47 pkt |
|
|
|
|
3 |
SP Działoszyn |
46 pkt |
|
|
|
|
4 |
SP Porajów |
38 pkt |
|
|
|
|
5 |
SP 5 B-nia |
21 pkt |
|
|
|
|
Organizator Imprez Miedzyszkolnych Wojciech Mikulski