Zdjęcie przykładowe, fot. MKS GranicaSpotkanie mianem nieciekawego określa sam klub. Media jeleniogórskie idą dalej: piszą o fatalnym meczu i piłkarskiej padlinie

Piłkarska padlina na pożegnanie z jeleniogórską publicznością- to tytułowe określenie spotkanie przez portal jg24.pl. Jelonka.com zatytułowała artykuł recenzujący: IV–liga: Fatalny mecz na pożegnanie [FOTO]. Granica sama recenzuje mecz jako nieciekawy.

Opis meczu z oficjalnej strony internetowej granicabogatynia.pl:

"Piłkarze Granicy w wyjazdowym spotkaniu z Karkonoszami Jelenia Góra, zanotowali remis 0:0 zdobywając jeden punkt. W pierwszej nieciekawej połowie meczu, piłkarze obydwu zespołów, nie stworzyli praktycznie żadnej sytuacji bramkowej. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a zespoły skupiły się głównie na grze defensywnej. Po przerwie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcina Chrzanowskiego, Czeczot uderzył głową nad poprzeczką. Minutę później Jarosław Czekański uratował piłkarzy Granicy od utraty bramki, broniąc z kilku metrów strzał Piaszczyka. W 72’ gry piłkę z rzutu wolnego wrzucił w pole karne napastnik gospodarzy Łukasz Kowalski, a tam na szczęście dla naszego zespołu, fatalnie spudłował Bartosz Gęca. Mimo optycznej przewagi Karkonoszy, piłkarze Granicy mogli rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, a mianowicie Michał Mokijewski, który dwukrotnie był bliski pokonania Dubiela. W 88’ meczu nasz zawodnik w polu karnym minął dwóch obrońców, po czym uderzył piłkę w długi róg bramki gospodarzy, tuż obok słupka.

W doliczonym czasie spotkania, ten sam zawodnik z 5 metrów, nie potrafił skierować piłki do bramki Karkonoszy. Wynik remisowy nie krzywdzi z pewnością żadnego z zespołów, choć piłkarze Granicy mogą czuć pewien niedosyt, biorąc pod uwagę doskonale sytuacje, jakie zmarnował w końcówce meczu Michał Mokijewski.

Karkonosze Jelenia Góra - MKS Granica Bogatynia 0:0

Skład zespołu: Czekański Jarosław, Szywała Daniel, Omelański Mariusz, Koryto Piotr (72’ Marszałek Michał), Pastuszko Łukasz, Tkaczyk Krzysztof, Czeczot Krzysztof (62’ Mokijewski Michał), Chrzanowski Marcin, Rachwał Tomasz, Gawlik Marcin, Pietkiewicz Radek (80’ Szydło Michał), Mikulski Sebastian, Kloczkowski Dawid.

Trener zespołu: Wojciech Szymków Kierownik: Sebastian Mikulski".

Na podstawie: granicabogatynia.pl