Najmłodszym zawodnikiem był ośmioletni Kacper, fot. Wojtek Marszał28.01.2012.r. na strzelnicy sportowej w Bogatyni, na zakończenie ferii zimowych odbyły się zawody strzeleckie dzieci i młodzieży szkolnej. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach tj. karabin pneumatyczny i pistolet pneumatyczny

W konkurencji karabin pneumatyczny dziewcząt zwyciężyła Weronika Młodzianowska ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bogatyni, II miejsce zajęła Lidia Maciocha ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bogatyni a III miejsce zajęła Anna Warakomska ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Bogatyni.

W konkurencji karabin pneumatyczny chłopców I miejsce zajął Dominik Warchał z Gimnazjum Nr 1 w Bogatyni, II był Łukasz Oleksik z Gimnazjum Nr 1 w Bogatyni a III był Tristan Kłycho z Gimnazjum Nr 2 w Bogatyni.

Konkurencję pistolet pneumatyczny strzelali tylko chłopcy, w której zwyciężył Szymon Błasiak ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Bogatyni, II miejsce zajął Dominik Warchał z Gimnazjum Nr 1 w Bogatyni, III miejsce zajął Łukasz Oleksik z Gimnazjum Nr 1 w Bogatyni.

Najmłodszym zawodnikiem był ośmioletni Kacper Oleksik ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bogatyni, który w klasyfikacji indywidualnej zajął dobre 5 miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali maskotki pluszowe. Gratulujemy zwycięzcom osiągniętych wyników.

Jednocześnie przypominamy, iż w dalszym ciągu trwa nabór młodzieży szkolnej do sekcji strzelectwa sportowego. Zapisy przyjmowane są na strzelnicy sportowej przy ul. Polnej w Bogatyni (byłe Gimnazjum Nr 2).