- reklama -
b_699_699_16777215_00_images_stories_wybory_2020_123259242_145676370631534_159455458546371438_o.jpg

Kandydat na burmistrza Grzegorz Kina odmówił udziału w debacie z uwagi na słowa Wojciecha Dobrołowicza. "Nie wyobrażam sobie rozmowy o przyszłości Bogatyni z osobą, która ma takie zdanie o nas" - napisał w oświadczeniu Kina.

 

To pierwsze takie starcie słownie kandydatów. Po wydanym oświadczeniu sztabowcy Wojciecha Dobrołowicza zapowiedzieli, że rozważają proces w trybie wyborczym.

- (...) „Nie możemy pozwolić aby na naszych ulicach dokonywały się zbrodnie" - takimi słowami podczas wtorkowej konferencji posłużył się wspierany przez PiS kandydat na burmistrza Bogatyni Wojciech Dobrołowicz w odniesieniu do protestujących podczas „Strajku Kobiet". Stanowczo nie zgadzam się na tak ostre sformułowania, w szczególności skierowane do osób, które chcą na ulicach wyrażać swoje poglądy. Nie ma mojej zgody na akty wandalizmu jakie dokonały się w naszym mieście- Ale nigdy nie zaakceptuję też porównywania protestujących Mieszkanek Bogatyni oraz wspierających ich mężczyzn do zbrodniarzy. Słowa wypowiedziane przez Komisarza naszej gminy Wojciecha Dobrołowicza są dla nas wprost obraźliwe - napisał w oświadczeniu Grzegorz Kina, kandydat na burmistrza Bogatyni. Kandydat jednocześnie zrezygnował z udziału w debacie, która planowana jest w przyszłym tygodniu (vide Planowana jest debata kandydatów na burmistrza).
- (...) nie wyobrażam sobie rozmowy o przyszłości Bogatyni z osobą, która ma takie zdanie o nas - protestujących Mieszkankach i Mieszkańcach naszej gminy. Szanowni Państwo, oświadczam, że nie będę brał udziału w tej „debacie" - dodał Grzegorz Kina.

Cytowane słowa pełniącego obowiązki burmistrza padły podczas konferencji prasowej zorganizowanej po pierwszym proteście w Bogatyni (vide 19-latkowie aresztowani. "Nie możemy pozwolić na to, aby na naszych ulicach dokonywały się zbrodnie"), zorganizowanym po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Dziś odbył się trzeci protest w tym temacie w naszym mieście. 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

-3 #67 bogatyni 2020-11-03 17:08
Cytuję bogatynianka,:
Cytuję Q...:
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi

Jakie on moze przekazac poparcie Oliaszowi? A kto na niego zechce oddać głos? Mama i tata? Żarty piszecie!

W przeciwieństwie do Ciebie mała dziewczynko w podeszłym wieku On ma wiele koleżanek i wielu kolegów. A że z Tobą nie chciał się bawić. No cóż jak jesteś tak samo ładna jak mądra to się nie dziwię.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #66 świadek 2020-11-03 17:03
Cytuję Q...:
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi

Cytuję Adapter:
Cytuję fredii:
Cytuję Koszmar z ulicy:
Cytuję Q...:
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi


Nie ma wątpliwości. Tutaj ręka rękę myje, nikt nie pozwoli zmienć rozkładu sił i podziału wpływów. Tak bardzo się boją rozbicia tych relacji przez Dobrołowicza, że przekażą wszystkie głosy na jego przeciwnika. Ludzie pora się obudzić!

Bzdury i duby smalone opowiadacie. Żadnych ustaleń w tej kwestii nie ma. Ale sprytnie budujecie narrację.


Ależ są. Sam byłem świadkiem tych rozmów

Wartość twojej wypowiedzi jest prawdopodobnie zerowa. Bo jeżeli było by postanowione, to nie było by założenia prawdopodobieństwa. A jeżeli byłeś świadkiem rozmów to prawdopodobnie, na pewno nic nie zrozumiałeś.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #65 bogatynianka, 2020-11-03 13:24
Cytuję Q...:
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi

Jakie on moze przekazac poparcie Oliaszowi? A kto na niego zechce oddać głos? Mama i tata? Żarty piszecie!
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #64 Adapter 2020-11-03 11:30
Cytuję fredii:
Cytuję Koszmar z ulicy:
Cytuję Q...:
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi


Nie ma wątpliwości. Tutaj ręka rękę myje, nikt nie pozwoli zmienć rozkładu sił i podziału wpływów. Tak bardzo się boją rozbicia tych relacji przez Dobrołowicza, że przekażą wszystkie głosy na jego przeciwnika. Ludzie pora się obudzić!

Bzdury i duby smalone opowiadacie. Żadnych ustaleń w tej kwestii nie ma. Ale sprytnie budujecie narrację.


Ależ są. Sam byłem świadkiem tych rozmów
Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 #63 fredii 2020-11-03 10:16
Cytuję Koszmar z ulicy:
Cytuję Q...:
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi


Nie ma wątpliwości. Tutaj ręka rękę myje, nikt nie pozwoli zmienć rozkładu sił i podziału wpływów. Tak bardzo się boją rozbicia tych relacji przez Dobrołowicza, że przekażą wszystkie głosy na jego przeciwnika. Ludzie pora się obudzić!

Bzdury i duby smalone opowiadacie. Żadnych ustaleń w tej kwestii nie ma. Ale sprytnie budujecie narrację.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #62 Koszmar z ulicy 2020-11-03 08:47
Cytuję Q...:
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi


Nie ma wątpliwości. Tutaj ręka rękę myje, nikt nie pozwoli zmienć rozkładu sił i podziału wpływów. Tak bardzo się boją rozbicia tych relacji przez Dobrołowicza, że przekażą wszystkie głosy na jego przeciwnika. Ludzie pora się obudzić!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #61 Q... 2020-11-02 19:47
ale już jest postanowione, że w drugiej turze ten typ najprawdopodobniej przekaże swoje poparcie Oliaszowi
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #60 Historyk 2020-11-02 18:38
Cytuję Turowiak:
A moze by tak Bohdanowicza wezwać na tapetę? Albo zrobić debatę bo w gminie, znajdzie się sporo osob, które zadały by mu parę wnikliwych pytań. Ale tak przed pelną widownią w MDKu. Jak to było za grzmiela. Mieli ze Zbysiem tyle do powiedzenia,jeszcze tak niedawno. Na innym lokalnym portalu.

W związku z CV19 proponuję debatę na stadionie .Tym przy Opolowskiej.
Zasady proste i obywatelskie ze starożytnej Grecji.Oczywiście z małą modyfikacją.
Każdy z siedzących a trybunie otrzyma 1 jajko.Po wysłuchaniu kandydatów ,pojedynczo wywołani stają przed ścianą i są obrzucani jajkiem przez niezadowolonych.Najmniej utytłany jest zwyciężcą.To taka współczesna wersja sądu skorupkowego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #59 Antoś 2020-11-02 12:24
Cytuję Turowiak:
A moze by tak Bohdanowicza wezwać na tapetę? Albo zrobić debatę bo w gminie, znajdzie się sporo osob, które zadały by mu parę wnikliwych pytań. Ale tak przed pelną widownią w MDKu. Jak to było za grzmiela. Mieli ze Zbysiem tyle do powiedzenia,jeszcze tak niedawno. Na innym lokalnym portalu.

[quote name="Turowiak"]

Marku O. daj spokój z tymi swoimi wypocinami i jedź już do roboty na linkę.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #58 mieszkaniec 2020-11-02 10:37
Cytuję Tfuuuuuuuuuuuu:
Nawet 1 listopada tępe czerwone towarzycho wypełzło na ulice,na szczęście w znikomej ilości! 90% gooowniarzy i jakieś dziunie z dzieciakami..ONI nie rozumieją,że lewactwo wykorzystuje ich naiwność aby przejąć żłób po PiS !

Dziękuję za słowa otuchy, jest w śród naszej społecznosci prawdziwy obrońca wiary, narodu. Proszę o zmianę nicka. Tfuuuu nie przystoich dla prawdziwego patrioty.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

Kierowcy trzeźwi o …

02-12-2020 Wyświetleń:369 Brak komentarzy

Ranking kredytów go…

30-11-2020 Wyświetleń:382 Brak komentarzy

Radni uchwalili podw…

30-11-2020 Wyświetleń:3755 53 Komentarzy

Finał Powiatowej Li…

30-11-2020 Wyświetleń:325 Brak komentarzy

Nakrętki od serca

30-11-2020 Wyświetleń:865 3 Komentarze

W bogatyńskim szpit…

29-11-2020 Wyświetleń:10810 86 Komentarzy

Biblioteka wznawia d…

29-11-2020 Wyświetleń:280 Brak komentarzy

Petycja w obronie Tu…

27-11-2020 Wyświetleń:1482 9 Komentarzy

Uważaj na czad

26-11-2020 Wyświetleń:682 Brak komentarzy

"Bezpańskie…

26-11-2020 Wyświetleń:1646 4 Komentarze

Awaria, przerwa w do…

25-11-2020 Wyświetleń:1908 2 Komentarze

Zmieniono Radę Nadz…

24-11-2020 Wyświetleń:4821 37 Komentarzy

czwartek, grudzień 03, 2020