- reklama -
b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_bogatynia_3d.jpg

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, że z powodu ograniczeń związanych z pandemią COVID – 19 debata publiczna Kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy w Bogatyni, która miała odbyć się w dniu 5 listopada w Bogatyńskim Ośrodku Kultury zostaje odwołana.


Przed zorganizowaniem debaty skierowaliśmy zapytanie do Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Zgorzelcu odnośnie możliwości spotkania osób ubiegających się o fotel Burmistrza. Zwrotna informacja z Sanepidu do nas nie dotarła, w związku z tym przyjmujemy obowiązujące zasady w strefie czerwonej na terenie całego Kraju. Cytując za stroną https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia: „Obowiązuje zakaz organizowania spotkań i imprez niezależnie od ich rodzaju - z wyjątkiem imprez i spotkań organizowanych w domu, w których bierze udział do 20 osób.”
Jako organizatorzy bardzo liczyliśmy, że uda nam się przeprowadzić debatę i zaprezentować Kandydatów Mieszkańcom Bogatyni. Korzystając z okazji bardzo serdecznie dziękujemy sztabom wyborczym oraz Kandydatom za wspólne spotkania, które miały nam pomóc w ustaleniu zasad debaty. Dziękujemy naszym partnerom medialnym: ArtRadiu Bogatynia, TV Bogatynia oraz portalowi Bogatynia.info.pl – wiemy, że zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie.
W imieniu Organizatorów
Grzegorz Czerniakowski

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

-1 #66 PanJuzio 2020-11-09 10:34
Cytuję niby kto?:
Cytuję PanJuzio:
Czas na Kropidłowskiego!!


[xxx] KROPIDŁOWSKI AUTORYTET BOGATYNI ZOBACZCIE JAKIMI LUDZMI SIE OTACZA W KOMITECIE POŻAL CIE BOŻE

Niby kim???
No właśnie niby kimś. Pożal się boże autorytetami a sam też jakiś dziwny typ. Pracownicy GS z takim zapałem go promuj, że az zastanawia dlaczego chca aby odszedł. Gdyby był taki dobry to na pewno woleliby go zatrzymać.
No kim sie otacza bo dalej nie wiemy!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #65 niby kto? 2020-11-09 09:39
Cytuję PanJuzio:
Czas na Kropidłowskiego!!


[xxx] KROPIDŁOWSKI AUTORYTET BOGATYNI ZOBACZCIE JAKIMI LUDZMI SIE OTACZA W KOMITECIE POŻAL CIE BOŻE
Niby kim???
No właśnie niby kimś. Pożal się boże autorytetami a sam też jakiś dziwny typ. Pracownicy GS z takim zapałem go promuj, że az zastanawia dlaczego chca aby odszedł. Gdyby był taki dobry to na pewno woleliby go zatrzymać.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 #64 PanJuzio 2020-11-09 08:37
Cytuję Aaa:
Cytuję Jorgo:
Wszyscy w bogatyńskim PIS umoczeni kontaktami z Grzmielem to przywieźli chłopaczka w teczce i liczą że się uda. No nie uda się bo w Bogatyni eksperyment z PIS-owską władzą się nie powiódł. Czas na Kropidłowskiego!!


[xxx] KROPIDŁOWSKI AUTORYTET BOGATYNI ZOBACZCIE JAKIMI LUDZMI SIE OTACZA W KOMITECIE POŻAL CIE BOŻE

Niby kim???
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #63 Justysia 2020-11-09 07:48
A.O. to patologiczny paskud bez żadnego systemu wartości. Język rynsztoku i sposób prowadzenia polityki dyskwalifikuje go na wszystkich płaszczyznach.Panowie związkowcy z kopalni, a czy Wam to nie przeszkadza? Marynara, fura i komóra, to za mało by przykryć moralną zgniliznę. Chyba ,że jest to Wasz kandydat.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #62 Bywalec 2020-11-08 20:58
W tych wszystkich komentarzach ciągle przewijają się te same nazwiska. Rzadko pojawiają się komentarze na tema Grzegorza Kiny, wnoszę z tego, że on nie jest uwikłany w tutejsze układy ani nie jest przywieziony w teczce.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #61 Jasiek55 2020-11-07 11:46
Cytuję Kato:
Kropidłowski przypomina Błasiaka niby jest ok ale widać że nie da rady i też zrezygnuje. Patrząc po ludziach jakimi się otoczył nie wróżę nic dobrego. Nie będzie miał większości w radzie i dalej będzie blokada decyzyjności i klincz. O katechecie nie chce mi się nawet pisać.

Popieram tą opinię.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #60 Kato 2020-11-07 07:24
Kropidłowski przypomina Błasiaka niby jest ok ale widać że nie da rady i też zrezygnuje. Patrząc po ludziach jakimi się otoczył nie wróżę nic dobrego. Nie będzie miał większości w radzie i dalej będzie blokada decyzyjności i klincz. O katechecie nie chce mi się nawet pisać.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #59 Bogatynianin1 2020-11-07 04:44
Cytuję Dobre:
Cytuję Emi:
Ludzie- Oliwiasz to człowiek Kopalni i Elektrowni. To bardzo ważni partnerzy naszej Gminy, ale gdyby Oliwiasz został burmistrzem to będzie zakładnikiem tych zakładów, będzie stamtąd urlopowany, a przecież koszula bliższa ciału. Jak ma negocjować cokolwiek dla Gminy? Zresztą pokazał to już teraz, jako Przewodniczący, że nic nie może wydębić, a tyle obiecywał.

Bzdura! Nie cenią go, zapewniam. Nawet listy podpisów mu niszczyli. Jak zostanie burmistrzem, pójdzie na wcześniejszą emeryturę. A Arturek bez bata nad głową z kopalni dopiero puści wodze. A Bogatynié z dymem i torbami. Ludzie! Tylko nie Oliasz!

Zgadza się i Ci dwaj co startuja z poprzedniej ekipy to samo. Dla nich w ratuszu miejsca nie ma. Ani jeden Arturek bo gmina pojdzie na dno.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #58 Cwaniak 2020-11-06 21:52
Cytuję C.:
Mama lat 75 nie może iść głosować.Tak mówi prawo.Głosowanie to nie jest życiowa potrzeba.Proszę przestrzegać obostrzeń w związku z pandemią.Dotyczy naszych ukochanych seniorów po 70 tce.Tak powiedział nasz pan premier Morawiecki.

Tak wiemy, że wielu kandydatów wolałoby by starsze osoby nie poszły na wybory. Bo nie dadzą się przekupić i zagłosują na Dobrołowicz. I jeszcze będą chciały o tym przekupstwie opowiedzieć
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #57 Dobre 2020-11-06 21:49
Cytuję Emi:
Ludzie- Oliwiasz to człowiek Kopalni i Elektrowni. To bardzo ważni partnerzy naszej Gminy, ale gdyby Oliwiasz został burmistrzem to będzie zakładnikiem tych zakładów, będzie stamtąd urlopowany, a przecież koszula bliższa ciału. Jak ma negocjować cokolwiek dla Gminy? Zresztą pokazał to już teraz, jako Przewodniczący, że nic nie może wydębić, a tyle obiecywał.

Bzdura! Nie cenią go, zapewniam. Nawet listy podpisów mu niszczyli. Jak zostanie burmistrzem, pójdzie na wcześniejszą emeryturę. A Arturek bez bata nad głową z kopalni dopiero puści wodze. A Bogatynié z dymem i torbami. Ludzie! Tylko nie Oliasz!
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

Kierowcy trzeźwi o …

02-12-2020 Wyświetleń:535 Brak komentarzy

Ranking kredytów go…

30-11-2020 Wyświetleń:392 Brak komentarzy

Radni uchwalili podw…

30-11-2020 Wyświetleń:3853 57 Komentarzy

Finał Powiatowej Li…

30-11-2020 Wyświetleń:333 Brak komentarzy

Nakrętki od serca

30-11-2020 Wyświetleń:874 3 Komentarze

W bogatyńskim szpit…

29-11-2020 Wyświetleń:10883 86 Komentarzy

Biblioteka wznawia d…

29-11-2020 Wyświetleń:281 Brak komentarzy

Petycja w obronie Tu…

27-11-2020 Wyświetleń:1491 9 Komentarzy

Uważaj na czad

26-11-2020 Wyświetleń:684 Brak komentarzy

"Bezpańskie…

26-11-2020 Wyświetleń:1648 4 Komentarze

Awaria, przerwa w do…

25-11-2020 Wyświetleń:1908 2 Komentarze

Zmieniono Radę Nadz…

24-11-2020 Wyświetleń:4821 37 Komentarzy

czwartek, grudzień 03, 2020