Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego za posiadanie narkotyków. Policjanci przy mężczyźnie oraz w zajmowanych przez niego pomieszczeniach mieszkalnych i garażowych zabezpieczyli łącznie ponad 70 działek handlowych metamfetaminy i ponad 2360 działek marihuany.


Zdjęcie worków foliowych z suszem roślinnym i kryształkami oraz strzykawki z ciemna cieczą oraz testery narkotykowe, fot. KPP w Zgorzelcu 


Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniąc służbę na terenie Zgorzelca zatrzymali mężczyznę który posiadał przy sobie woreczek foliowy z krystaliczną substancją. 39-latek trafił do zgorzeleckiej komendy.

W toku dalszych czynności policjanci z grupy „Nysa” z Wydziału Kryminalnego w pomieszczeniach mieszkalnych i garażowych zajmowanych przez zatrzymanego ujawnili worki foliowe z suszem roślinnym i kryształkami oraz strzykawki z ciemnym płynem. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczone materiały to metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 70 działek handlowych tego narkotyku oraz marihuana w ilości z której można przygotować ponad 2360 porcji.

39-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.