Policjanci z Wydziału Prewencji zgorzeleckiej komendy zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna za wcześniejsze przestępstwa ma do odbycia 3 lat więzienia.

Na zdjęciu drzwi do policyjnej celi, fot. KPP Zgorzelec 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie miasta podjęli czynności wobec 45-letniego mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Płocku celem odbycia 3 lat więzienia.

Poszukiwany trafił już do aresztu.

 

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

 

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.