Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku wspólnie z funkcjonariuszami ze zgorzeleckiej grupy Nysa na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 40-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Kobieta podejrzewana była o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymaną zabezpieczyli wagę elektroniczną, pieniądze i ponad 200 gramów metamfetaminy i marihuany. Teraz kobiecie za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Na zdjęciu woreczki i narkotyki, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku wspólnie z funkcjonariuszami ze zgorzeleckiej grupy Nysa w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 40-latkę podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych. W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymaną zabezpieczyli wagę elektroniczną, pieniądze oraz woreczki foliowe z zawartością krystalicznej substancji i suszy roślinnego. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczone środki to metamfetamina i marihuana w ilości ponad 200 gramów.

Teraz 40-latce za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.