- artykuł sponsorowany -

Unikaj kosztownych problemów, sprawdzając historię pojazdu. Wystarczy, że wpiszesz numer VIN, a otrzymasz pełny raport. Numer rozkodujesz korzystając ze sprawdzonej strony eksperta od tego rodzaju rozwiązań: carvertical.com/pl/sprawdzenie-vin.

Jak sprawdzić wartość pojazdu na podstawie jego numeru VIN? carVertical umożliwia sprawdzenie historii pojazdu od dnia jego wyprodukowania do chwili obecnej – może to pomóc w określeniu rzeczywistej wartości maszyny. Wystarczy, że wpiszesz numer VIN samochodu na platformie, a raport historii zostanie wygenerowany automatycznie. Raport pozwala między innymi porównać, ile średnio kosztuje dany model u dealerów, a ile u prywatnych sprzedawców. Pomaga on również określić kwotę, którą można negocjować oraz średni czas sprzedaży danego modelu. Raport możesz sprawdzić tu: carvertical.com/pl/sprawdzenie-vin.

Chociaż należy zauważyć, że nie wszystkie raporty historii zawierają sekcję określającą wartość pojazdu, carVertical może pomóc Ci również na kilka innych sposobów. Dzięki wiedzy na temat tego, czy pojazd był uszkodzony lub miał cofnięty przebieg, dowiesz się, na jakich płaszczyznach możesz szukać okazji do negocjacji!

Jeśli nie masz pewności, czy numer VIN jest autentyczny, możesz skorzystać z darmowego dekodera VIN, który pozwala uzyskać podstawowe informacje o pojeździe, takie jak marka i kraj produkcji.

carVertical przetwarza tysiące sklasyfikowanych modeli, co pozwala dostarczyć kupującym najdokładniejsze wyniki. Jednak dwa modele o tej samej wartości, wyprodukowane w tym samym roku, mogą różnić się ceną. Dlaczego tak się dzieje?

Wszystko zależy od stanu samochodu i tego, w jakiej kondycji jest jego silnik, podwozie, hamulce i inne części. Jeśli pojazd jest w zaniedbany, jego cena może być znacznie niższa od ceny tego samego modelu, o którego właściciel dbał.

Próbując określić wartość pojazdu na podstawie numeru VIN, należy wziąć pod uwagę, że raport przedstawia średnią cenę konkretnego modelu. Nie oznacza to jednak, że zapłacisz dokładnie taką cenę jak ta, którą podano w raporcie.

Jak działa raport? Raport historii może zawierać informacje o wcześniejszych uszkodzeniach używanego pojazdu, cofniętym przebiegu, rejestrach kradzieży, specyfikacjach technicznych, zdjęcia auta, a nawet listę typowych problemów mechanicznych. Daje to kupującym pełny obraz stanu samochodu i pomaga określić jego wartość.

Raport jest szczególnie przydatny, gdy kupujesz niedrogi używany samochód, który miał wielu właścicieli i może być potencjalnie ryzykowną inwestycją.

Z carVertical można korzystać na laptopie, smartfonie i tablecie. Platforma umożliwia również pobranie raportu w formacie PDF, co może być pomocne, jeśli sam sprzedajesz pojazd i chcesz, aby Twoja oferta była bardziej transparentna dla kupujących.

- artykuł sponsorowany -

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.