Kopalnia Węgla Brunatnego Turów poszukuje do pracy osób na kilkunastu stanowiskach, nie tylko ściśle górniczych. Wśród stanowisk z wakatami są muzyk, kucharz, murarz czy cieśla. Kolejne kilka etatów jest w elektrowni i spółkach podległych. Do udziału w naborach zachęcają związkowcy.

Jak informuje kopalniana "Solidarność" PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów ogłasza rekrutację wewnętrzną i zewnętrzną. Ilość etatów i stanowisk do obsadzenia jest kilkanaście. Wolne miejsca są na stanowiskach: kucharz - Oddział KWB Turów,
ślusarz spawacz na odkrywce - Oddział KWB Turów, samodzielny referent ds. osobowych - Oddział KWB Turów, robotnik przy pracach ciężkich - Oddział KWB Turów, operator sprzętu pomocniczego i technologicznego - Oddział KWB Turów, muzyk - Oddział KWB Turów 
murarz - Oddział KWB Turów, inspektor ds. technicznych - Oddział KWB Turów, inspektor ds. Ochrony Informacji Niejawnych - Oddział KWB Turów, górnik na odkrywce - Oddział KWB Turów, elektromonter i pomiarowy urządzeń automatyki i łączności na odkrywce - Oddział KWB Turów, elektromonter (elektryk) na odkrywce - Oddział KWB Turów, czy cieśla - Oddział KWB Turów. W elektrowni poszukiwani są pracownicy na stanowiska starszy elektroenergetyk lub samodzielny inżynier - Oddział Elektrownia Turów, elektromechanik lub Samodzielny inżynier - Oddział Elektrownia Turów i obchodowy Urządzeń Odpylania - Oddział Elektrownia Turów.  Praca czeka również w spółkach zależnych jak Betrans czy Eltur-Serwis. 

Oczekiwania są zróżnicowane w zależności od stanowiska. Np. do obowiązków przyszłych górników na odkrywce należało będzie m.in. wykonywanie prac związanych z obsługą i pracami remontowymi maszyn podstawowych i przenośników taśmowych, przestrzeganie przepisów prawa pracy, przepisów bhp, przepisów ppoż., przepisów eksploatacji urządzeń oraz odpowiedzialność za powierzony sprzęt i mienie. 

Sposób oceny kandydata to ocena złożonych dokumentów i rozmowa kwalifikacyjna. Kandydaci muszą być gotowi do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy. 

Aplikować można na stronie internetowej: https://pgegiek.pl/oferty-pracy

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.