Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą poszukiwania Zdzisława Skowron lat 64 zamieszkałego w Sulikowie. W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionym prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu pod numerem tel. 47 87 322 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą poszukiwania Zdzisława Skowron lat 64 zamieszkałego w Sulikowie. Mężczyzna 30 grudnia wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: z wyglądu 60 lat, 170 cm wzrostu, krępa budowa ciała, włosy siwe krótkie, wąsy, nos prosty długi, uszy przylegające, brak uzębienia.

Zaginiony w chwil wyjścia z domu ubrany był w ciemna czapkę z daszkiem, ciemną kurtkę, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty – pantofle koloru czarnego wiązane, saszetka koloru czarnego.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionych prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu pod numerem tel. 47 87 322 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.