- Z radością informujemy, że Bogatynia dołączyła do siatki połączeń FlixBusa - odpowiada na nasze pytanie biuro prasowe firmy.

Fot. mat. pras.

- Pierwszy kurs odbędzie się już jutro, 27 marca, w kierunku Pragi. Przystanek FlixBusa znajduje się przy ulicy Daszyńskiego, na terenie dworca PKS. Pełna trasa linii 1301, obejmuje miasta takie jak: Poznań, Leszno, Wrocław, Bogatynię, Frýdlant, Liberec oraz czeską Pragę. Linia kursuje w obie strony przez 5 dni w tygodniu. Wyjazd z Bogatyni w kierunku Poznania jest zaplanowany na godzinę 12:43, a w stronę czeskiej Pragi na godzinę 19:05 - informuje nasz portal Aleksander Kalenik z Biura Prasowego FlixBus.

Flota autobusów FlixBusa posiada udogodnienia takie jak: darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne pod fotelami, toaletę na pokładzie, zwiększone miejsce na nogi oraz szczególnie ważną przy wyższych temperaturach klimatyzację. FlixBus oferuje również możliwość sprawdzenia przejazdów w czasie rzeczywistym w aplikacji mobilnej, czy opcję zmiany rezerwacji bez dodatkowych opłat. Aplikację FlixBusa można pobrać ze strony www.flixbus.pl. 

Pasażerowie mają również możliwość zabrania ze sobą roweru, który będzie bezpiecznie przewieziony na dedykowanym uchwycie. Przy wyborze liczby pasażerów podczas rezerwacji należy zaznaczyć również liczbę rowerów i cieszyć się odkrywaniem lokalnych tras rowerowych. 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.