Zgorzeleccy dzielnicowi ujawnili przy jednym z mieszkańców gminy dwa woreczki foliowe. Jeden z suszem roślinnym, drugi z krystaliczną substancją. Mężczyzna trafił do komendy, gdzie badania zabezpieczonych substancji wykazały, że była to marihuana i metamfetamina. 44-latek za popełniony czyn odpowie teraz przed sądem. Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu podczas czynności służbowych podjęli interwencję wobec 44-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Jak się okazało mężczyzna miał przy sobie dwa woreczki foliowe, jeden z suszem roślinnym, drugi z krystaliczną substancją.

44-latek trafił do zgorzeleckiej jednostki. Badanie zabezpieczonych substancji pokazało, że była to marihuana i metamfetamina.

Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.