Podczas minionego tygodnia zgorzeleccy policjanci na terenie całego powiatu przeprowadzili 345 interwencji. Zatrzymali łącznie 17 osób podejrzewanych o dokonanie różnego rodzaju przestępstw. Zatrzymali również 14 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

na obrazku logo Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu

W okresie od 17 do 23 czerwca 2024 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 345 interwencji oraz wylegitymowali 979 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 17 sprawców przestępstw, a także 14 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 7 kierujących, którzy prowadzili pojazdy w stanie nietrzeźwości i 2 pod wpływem narkotyków. 6 osób kierowało pojazdami pomimo sądowych zakazów i 4 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień. 1 kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, za co zostały mu zatrzymane prawa jazdy.

Na terenie powiatu doszło do 23 kolizji drogowych.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.