Po wielu latach oczekiwań, problemów prawnych i intensywnych prac budowlanych, mieszkańcy Bogatyni mogą wreszcie cieszyć się otwarciem miejskiego kąpieliska Aquatynia. Zaprezentowano również jak obecnie wygląda teren inwestycyjny.

Tak prezentuje się Aquatynia, fot. W. Dobrołowicz/Facebook.com

Potwierdziły się nieoficjalne informacje naszej redakcji. Uroczyste otwarcie nastąpi 15 sierpnia o godzinie 11:00. 

Inicjatywa, która napotykała na liczne przeszkody, w końcu dobiegła końca. Jak podkreśla burmistrz Wojciech Dobrołowicz, jest to „wyjątkowy moment” dla całej społeczności. Wiele lat starań, zawiłości prawnych i wymaganych prac budowlanych stało za realizacją tego projektu.

"Po latach problemów, zawiłości prawnych i wymaganych prac budowlanych – w piątek na kąpielisku zawieszamy białą flagę i zapraszam do wspólnego korzystania z tego miejsca" – poinformował burmistrz Dobrołowicz.

Uroczystość otwarcia odbędzie się w piątek 15 sierpnia o godzinie 11:00. Burmistrz serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości na to wydarzenie, aby wspólnie celebrować ten historyczny moment i cieszyć się nowym miejscem rekreacji.

Galeria zdjęć:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.