Druga od lewej przewodnicząca SSKB Joanna Zalewska - Sawicka, fot. SP w Zgorzelcu
Sprawy finansowe stowarzyszenia, społeczna odpowiedzialność biznesu, porady prawne, indywidualny i grupowy coaching  to główne elementy spotkania Silnych Kobiet Bogatyni, które odbyło się w zgorzeleckim starostwie powiatowym

Oprócz członkiń stowarzyszenia w zebraniu wzięli udział także poseł Roman Brodniak, Wicewojewoda Dolnośląski Ilona Antoniszyn-Klik, dr Aldona Wiktorska-Święcka, prawnik, eksperci z zakresu PR, pozyskiwania funduszy, funkcjonowania organizacji pozarządowych, oraz trenerzy z ramienia Jacka Santorskiego. Gospodarz spotkania - Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński zadeklarował paniom dalszą pomoc organizacyjną i prawną. Wiele uwagi poświęcono szansom na rozwój jakie członkiniom stowarzyszenia daje działanie w grupie oraz wynikającym z jego funkcjonowania społecznym korzyściom dla środowiska lokalnego.

Panie zapoznały się również z propozycją budżetu oraz  planem działania stowarzyszenia. Spotkanie w którym wzięła udział Wicewojewoda Dolnośląski Ilona Antoniszyn-Klik miało na celu pokazania wszystkim uczestnikom jak ogromna siła drzemie w grupie i jak  pomimo tak ogromnego nieszczęścia kobiety z Bogatyni chcą i będą pomagać innym.

Więcej informacji o Silnych Kobietach Bogatyni, stowarzyszeniu pań-przedsiębiorców poszkodowanych wskutek powodzi, można znaleźć na stronie www.silnekobietybogatyni.pl.

{jb_info}Na ten temat pisaliśmy:{/jb_info}

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.