Patryk Różniecki i Ramona Rey, fot. You Tube/kadr z teledysku Lubię Cię

Patryk Różniecki, uczestnik II edycji "You Can Dance" wystąpił w nowym teledysku Ramony Ray. Występ tancerza wywołał wiele kontrowersji

Patryk Różniecki pochodzi z Porajowa (czy jak go zawsze przedstawiał prowadząca program Kinga Rusin – "z Porajewa"). Jego udział w II edycji programu stacji TVN "You Can Dance – Po prostu tańcz" śledzili niemal wszyscy w naszym regionie. Nie udało mu się wygrać, ale zaszedł bardzo daleko. Odpadł wraz ze swoją programową partnerką (Żanetą Majcher) w czwartym odcinku programu. Był to maj 2008 roku.

Od tamtego czasu o Patryku trochę ucichło. Pojawił się w najnowszym teledysku Ramony Rey zatytułowanym "Lubię Cię". Co więcej – jest nagi. Teledysk można zobaczyć poniżej z zastrzeżeniem, że jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Klip przedstawia piosenkarkę oblewającą nagiego tancerza (w tej roli Różniecki) farbami w różnych kolorach. Patryk oprócz tego, że leży nagi na łóżku również tańczy - ubrany do połowy. 

Utwór, w którym tańczy i leży nago Patryk Różniecki pochodzi z drugiego, studyjnego albumu Ramony Rey. Został wydany jako czwarty singel promujący album. Producentem i autorem muzyki jest Tel Arana. Reżyserią zajął się Tomasz Siatkowski. Tekst piosenki napisała Ramona Rey. Premiera teledysku miała miejsce w lecie ubiegłego roku.

Pojawienie się nagich pośladków skomentowały niemal wszystkie media "plotkarskie" z "Faktem" na czele.

{jb_camera}Zobacz zdjęcia z planu teledysku i sam teledysk (poniżej):{/jb_camera}

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.