Bogatynianka na okładce krzyżówki, fot. Magdalena Hruby/Technopol Piękna bogatynianka Magdalena Hruby została twarzą popularnych krzyżówek panoramicznych. Jej wizerunek dwukrotnie przyozdobił okładki, w przygotowaniu jest trzecia

- Nazywam się Magdalena Hruby, mieszkam i pracuję w Bogatyni. Uczestniczyłam w kilkunastu sesjach zdjęciowych, oraz konkursach piękności.... Dzięki nim nabyłam doświadczenie. Pozowanie sprawia mi wiele przyjemności, jestem swobodna i naturalna przed obiektywem, nie boję się nowych wyzwań :) Cierpliwa, kreatywna, wesoła, podatna na sugestie fotografa - tak sama siebie charekteryzuje Magda na swojej stronie internetowej.

Piękna bogatynianka ma na swoim koncie już kilka sukcesów związanych konkursami piękności i modelingiem. Cała Polska usłyszała o niej, kiedy została Najsympatyczniejszą Miss Świata Parowozów. Spytaliśmy Magdę jak to jest być twarzą krzyżówki.

bogatynia.info.pl: Magdę Hruby poznała cała Bogatynia przy okazji wyborów Miss Polski w 2008 roku oraz kiedy została Pani Najsympatyczniejszą Miss Parowozów również w 2008 roku. Co działo się z Pani karierą w międzyczasie?"

Magdalena Hruby: Fakt miałam małą roczną przerwę chociaż w międzyczasie zdarzały się sesje fotograficzne. Również pod koniec 2008 roku brałam udział w małym konkursie radiowym radia MIXZONE tam wygrałam tytuł Miss Redakcji Radia MIXZONE. Natomiast w 2009 roku nie zgłaszałam się do konkursów :) to był chyba raczej taki rok spokojny... ale nie znaczy to wcale, że nic się w moim życiu nie zmieniło wręcz przeciwnie... :)

Po dwóch latach medialnej przerwy znajdziemy pani twarz na krzyżówkach- i to dwa raz w lipcu i listopadzie 2010 roku. Jak się zostaje twarzą krzyżówki i co panią do tego skłoniło?

Na początku 2010 roku wysłałam zgłoszenie do konkursu "twarz krzyżówki" dostałam propozycję współpracy z wydawnictwem Technopol  i tak w kwietniu odbyła się sesja w Warszawie w znanej agencji informacyjno-reklamowej AKPA POLSKA PRESS co było dla mnie zaszczytem wzięcie udziału w tak prestiżowej agencji.Tam też nabyłam kolejnego doświadczenia, które w tej branży jest niezmiernie potrzebne. Przy okazji poznałam wspaniałych ludzi, których z tego miejsca pozdrawiam, w szczególności fot. Idę Podsiebierską.

Pierwsza okładka ukazała się w lipcu następna w listopadzie 2010 roku (można je zobaczyć poniżej - red.), a w chwili obecnej czekam, na kolejną "moją krzyżówkę". Muszę przyznać, iż to jest bardzo miłe uczucie, gdy będąc na zakupach w swoim mieście bądź gdzieś w Polsce widzi się swoje zdjęcie obok czasopism, albo zostanie się "rozpoznaną" przez sprzedawcę w kiosku bądź inne osoby....

Czy jest pani aktywna zawodowo w branży modelingu i fotomodelingu?

Oczywiście, jestem aktywna zawodowo w branży fotomodelingu :)  cały czas piszę ogłoszenia i odpowiadam na oferty dot. sesji. W tym roku zamierzam poszerzyć i wzbogacić swoje portfolio o nowe zdjęcia, aktualnie jestem w trakcie omawiania kolejnej sesji zdjęciowej :) również czeka mnie sesja portretowa dla Gazety Wojewódzkiej do konkursu Dziewczyna Zimy... Także w tym roku zamierzam wziąć udział w castingu do filmu paradokumentalnego emitowanego w Polsacie  "Dlaczego ja" zobaczymy co będzie dalej mam nadzieję, że się uda :) spełnić kolejne marzenie :D

Czy dalej stratuje pani w konkursach piękności (wiemy, że przeszła pomyślnie pani casting  na Miss Powiatu Zgorzeleckiego)?

Tak zgadza się, przeszłam pomyślnie casting do konkursu Miss Powiatu Zgorzeleckiego, którego finał odbędzie się prawdopodobnie 20 marca... Już teraz wszystkich państwa serdecznie zapraszam. Zawsze zachęcam dziewczyny do uczestniczenia w takich konkursach, bo przeważnie one otwierają możliwości kariery w modelingu czy fotomodelingu, a także dziewczyna biorąca udział w takowym konkursie nabiera pewności siebie i własnej wartości :)  Co tu dużo mówić jest to przygoda życia, którą warto przeżyć... Na koniec pozwolę sobie przytoczyć cytat: "I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką." - Alchemik  Paulo Coelho. 

Dziękujemy bardzo za rozmowę.

Pozdrawiam serdecznie redakcję oraz wszystkich czytelników portalu bogatynia.info.pl.

Bogatynianka na okładce krzyżówki, fot. Magdalena Hruby/Technopol Bogatynianka na okładce krzyżówki, fot. Magdalena Hruby/Technopol


Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.