b_699_699_16777215_00_images_stories_postacie_grzmilewicz_11_11.JPG

Ustępujący samorządowiec w wigilię zaprzysiężenia Wojciecha Błasiaka wydał podziękowania dla mieszkańców i współpracowników. Tekst podpisano Andrzej Grzmielewicz, już bez słowa burmistrz.

Andrzej Grzmielewicz podczas obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, już po II turze wyborczej, fot. archiwum bogatynia.info.pl

Tekst ukazał się wieczorem na oficjalnej stronie Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia. Poniżej publikujemy w całości

Szanowni Państwo!
 Przez trzy kadencje z woli Wyborców pełniłem funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia. Kończąc swoją pracę na tym stanowisku, pragnę niezmiernie serdecznie podziękować wszystkim, z którymi współpracowałem w ciągu ostatnich lat, tym ogromne wartościowym ludziom, których w ciągu 12 lat mojej pracy spotkałem na swojej drodze.
 Dziękuję przede wszystkim za cierpliwość, zrozumienie, cenne inicjatywy, nieustanne wsparcie, celne spostrzeżenia a także za słowa krytyki. 
 Uważam, że warto było starać się i ciężko pracować, bo efekty tej pracy widoczne są na co dzień w Naszej Gminie.
 Pragnę dziś za to serdecznie podziękować.
 Dziękuję:
 Wiceburmistrzom: Monice Oleksak i Konradowi Wysockiemu
 Pani Sekretarz Aleksandrze Tobiasz
 Skarbnikowi Andrzejowi Remianowi
 Radnym Rady Miejskiej w kadencjach 2006 – 2010, 2010 – 2014, 2014-2018.
 Samorządowcom z miast partnerskich oraz z zaprzyjaźnionych gmin i powiatów.
 Swoje podziękowania składam na ręce najbliższych współpracowników i pracowników Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia. Bez Państwa ciężkiej pracy, codziennego wysiłku i zaangażowania niemożliwa byłaby realizacja zadań stawianych przez Radę Miejską.
 Pragnę wyrazić słowa ogromnego uznania kierownikom jednostek organizacyjnych Miasta i Gminy Bogatynia oraz ich pracownikom. Dziękuję dyrektorom szkół, nauczycielom i wychowawcom, pracownikom służby zdrowia i opieki społecznej.
 Za znakomitą współpracę pragnę podziękować niestrudzonym działaczom stowarzyszeń, klubów sportowych, przedstawicielom organizacji społecznych, politycznych i gospodarczych, Policji, Straży Miejskiej, członkom OSP oraz organizacjom samorządowym, pozarządowym i młodzieżowym.
 Wyrazy ogromnej wdzięczności kieruję również ku szefom zakładów pracy, tak państwowych, jak i spółdzielczych oraz prywatnych. Dziękuję za zaangażowanie, wspaniałomyślność i wsparcie finansowe licznych imprez o charakterze kulturalnym, narodowym i sportowym.
 Słowa podziękowania i podziwu składam na ręce członków związków kombatanckich, sybirackich, emerytów i rencistów. To Państwo stanowią obraz żywej historii, zaszczepiając w nas Swoje ideały, stanowiąc wzór dla dzieci i młodzieży, ucząc patriotyzmu, wpajając umiłowanie Ojczyzny, odwagi i heroizmu.
 Dziękuję Mieszkańcom Naszej Gminy. Z Państwa serdecznością, wsparciem, życzliwością i dowodami szacunku niezwykle często spotykałem się w mojej codziennej pracy. To dla mnie wielka przyjemność, wyróżnienie i zaszczyt, że mogłem współpracować z Mieszkańcami, uczyć się od Nich i czerpać wiele nowych doświadczeń. Z pewnością nasza wspólna praca przełożyła się na pozytywne rezultaty i ogromne korzyści dla Naszej Gminy.

Dziękując Państwu za współpracę, życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności. 
 Z wyrazami szacunku i podziękowaniem 
 Andrzej Grzmielewicz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

-1 #29 pracowniksocjalny 2018-11-23 16:46
Cytuję andzia:
Oby poznał to uczucie, które wielu ludziom zaoferował przez tyle lat. I oby jak co nie którzy z nich zmuszeni tą sytuacjąAkurat gminie wyszlo super jak wyjechał tąd Tokkarczyk, Stachyra jedno i drugie, Kusiowa, Kamiński... Już lepiej się oddycha.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #28 Belfer 2018-11-23 16:33
Cytuję andzia:
Mam nadzieję, odpowiedni ludzie dopilnują, aby nikt nie chciał zatrudnić "naszego zbawcy". Oby poznał to uczucie, które wielu ludziom zaoferował przez tyle lat. I oby jak co nie którzy z nich zmuszeni tą sytuacją, wyjechał w pi...du.

Na dyrektora liceum go!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #27 Aro 2018-11-23 15:46
Mam nadzieję, że bogatyńskie stowarzyszenia odpowiednio pożegnają swojego cudnego darczyńcę A.G.
raz na zawsze....
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #26 andzia 2018-11-23 15:45
Mam nadzieję, odpowiedni ludzie dopilnują, aby nikt nie chciał zatrudnić "naszego zbawcy". Oby poznał to uczucie, które wielu ludziom zaoferował przez tyle lat. I oby jak co nie którzy z nich zmuszeni tą sytuacją, wyjechał w pi...du.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #25 kolo 2018-11-22 16:28
Cytuję mieszkaniec:
Panie andrzeju gdzie jest brakujace 50 milionow zloty?

50 milionów to nic dla andrzeja,na waciki wydał
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #24 mieszkaniec 2018-11-21 22:10
Cytuję AlicjaK:
Będziecie jeszcze płakali za AG.Ale będzię już za późno.Już P.Dorotka powróciła na swój stołek .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczycie co się teraz będzie działo.Otwórzcie swoje oczka!

dorotka siedziala przy grzmielu powinna wyleciec razem znim
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #23 mieszkaniec 2018-11-21 22:09
Panie andrzeju gdzie jest brakujace 50 milionow zloty?
Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 #22 Anka skakanka 2018-11-21 20:52
Cytuję Ziuta:
Szanowny Andrzeju G, czas pakować się i wyjeżdżać do Zielonej Góry albo na Berdyczów. Nowa pani burmistrz na pewno nie zatrudni pana w żadnej szkole za to.... .

Ziuta ty to jesteś jednak ...... Siedzisz, piszesz głupoty anonimowo. Ułożyło ci??
Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 #21 Zenek 2018-11-21 20:50
Cytuję mieszkanka:
Wreszcie mądra osoba na stanowisku przewodniczącego rady! Bogatynia będzie w końcu pięknym i wielkim miastem!Wreszcie odżyje!

No coś takiego.. A co zrobiła dotychczas dla Bogatyni w czasie kiedy piastowała stanowisko przewodniczącej rady miejskiej z którego została odwołana za przekręty na działkach??!! Podpowiem: NIC i tyle samo zrobi teraz
Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 #20 Ziuta 2018-11-21 17:40
Szanowny Andrzeju G, czas pakować się i wyjeżdżać do Zielonej Góry albo na Berdyczów. Nowa pani burmistrz na pewno nie zatrudni pana w żadnej szkole za to, że pan ją wyrzucił podstępnie z jej szkoły gdzie była dobrym dyrektorem. Mam nadzieję, że nawet do GPO ciebie nie przyjmą. Może twój dotychczasowy lizus z kopalni Wojciech I załatwi ci pracę na hałdzie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

Libero nad morzem

24-08-2019 Wyświetleń:241 Brak komentarzy

Kaczki odpoczywają …

23-08-2019 Wyświetleń:289 1 Komentarz

Tymczasem przy nowym…

23-08-2019 Wyświetleń:1053 Brak komentarzy

Zagubiony kot

23-08-2019 Wyświetleń:319 2 Komentarze

TVP: Wigancice ożyw…

20-08-2019 Wyświetleń:2537 16 Komentarzy

CBŚP dziś ponownie…

20-08-2019 Wyświetleń:7252 39 Komentarzy

Byli samorządowcy z…

20-08-2019 Wyświetleń:4763 26 Komentarzy

Sprawa zatrzymania b…

19-08-2019 Wyświetleń:4359 22 Komentarzy

Instalacja leśna zo…

19-08-2019 Wyświetleń:1927 15 Komentarzy

Przykry widok na zal…

19-08-2019 Wyświetleń:418 4 Komentarze

Był lot również d…

17-08-2019 Wyświetleń:1820 7 Komentarzy

Uderzył w bariery …

17-08-2019 Wyświetleń:1881 3 Komentarze

poniedziałek, sierpień 26, 2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies