archiwum bogatynia.info.pl W Porajowie paliły się kolejne dwa samochody. To już prawdziwa fala tego rodzaju zdarzeń. Pytamy również o "człowieka z maczetą"

Najpierw spłonął samochód na ulicy Chopina, następnie wybito szybę i przecięto opony w innym pojeździe, kolejnym zdarzeniem był płonący wraz z samochodem garaż. Wszystkie zdarzenia opisywaliśmy w naszym serwisie. Dziś nasz czytelnik informuje o kolejnych dwóch spalonych autach w Porajowie.

- Jeżeli chodzi o przypadki podpalenia samochodów na terenie Bogatyni, to obecnie trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności każdej ze spraw. Na chwilę obecną trudno jest wiązać podpalenia z faktem kandydowania właścicieli w wyborach - odpowiada na nasze pytanie Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu st. asp. Ewa Wojteczek.  

Spytaliśmy również policję o interwencje z piątku na ulicy II Armii Wojska Polskiego, o której nasi czytelnicy informowali w komentarzach. - (...) taka miała miejsce wobec mężczyzny awanturującego się w miejscu publicznym. Został zatrzymany, potwierdzono jego tożsamość i ukarany za awanturę. Interweniujący na miejscu policjanci nie potwierdzili faktu posiadania przez ww mężczyznę maczety lub  innego niebezpiecznego narzędzia informuje st. asp. Ewa Wojteczek

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.