Już za nieco ponad trzy tygodnie siądziemy do świątecznego stołu. Nadszedł czas by przygotować się na Boże Narodzenie i sprawić by ten czas był wyjątkowy i magiczny. Pomocną dłoń jak zawsze wyciąga bogatyński market Mrówka - zapoznaj się z jej ofertą i spraw sobie i najbliższym wyjątkowy prezent.

Jak co roku, już w grudniu market Mrówka wprowadza do swojej oferty szeroką gamę produktów, dzięki którym bez problemu zorganizujemy święta dla swojej rodziny i zadbamy o ich odpowiednią oprawę - tak by rzeczywiście były dla nas czasem magicznym.

Konkurs

Mrówka zaprasza do udziału w świątecznym konkursie. Tym razem mamy dla Was aż trzy nagrody! Wystarczy, że w komentarzu pod konkursowym postem na naszym facebooku napiszecie nam, jaka jest Wasza ulubiona potrawa świąteczna.

Spośród wszystkich uczestników konkursu wybierzemy trzy osoby, które otrzymają kolejno:

- żywą choinkę (ciętą)
- patelnię o wartości 100 złotych
- bony o łącznej wartości 100 złotych do wykorzystania w Mrówce

Zapraszamy do udziału w zabawie. Na wasze odpowiedzi czekamy do czwartku 19 grudnia 2019, do godziny 12:00.

Coraz bliżej święta

Już od drzwi wejściowych wita nas cała gromadka najróżniejszych skrzatów, trolli, zwierzątek i świątecznych figurek - nadających się zarówno do wystroju wnętrz jak i naszych ogrodów. Szeroki asortyment ozdób świątecznych dopełniają bombki w najróżniejszych kolorach, lampiony, kwiaty dekoracyjne, lampki (oraz wszystkie urządzenia potrzebne do ich zamontowania) czy też choinkowe łańcuchy. Na miejscu znajdziemy także świąteczne znicze i poznamy aktualne trendy zdobień.

Obowiązkowym punktem w każdym domu w okresie świąt jest choinka - najbardziej rozpoznawalny i najpopularniejszy symbol Bożego Narodzenia. Mrówka swoim klientom oferuje zarówno drzewka żywe wydzielające charakterystyczny żywiczny zapach (cięte i w doniczkach), w tym jodły i świerki, a także choinki sztuczne.

Grudzień to także czas, w którym nasze myśli coraz częściej skupiać będą się na sylwestrowej zabawie. Początek nowego roku to - podobnie jak święta - czas warty odpowiedniej celebracji. W stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery pomóc może szeroki wybór fajerwerków.

IMG 3341 IMG 3363 IMG 3407

Mikołaje korzystają z Mrówki

Bogatyńska Mrówka jest również doskonałym celem dla wszystkich osób poszukujących świątecznych prezentów. W ofercie znajdziemy zarówno rzeczy, które zachwycą tych najmłodszych jak i tych starszych. Zabawki, zestawy kosmetyków, elementy wystroju domu, sprzęt AGD, naczynia żaroodporne, zestawy prezentowe dla mężczyzn, ceramika, zestawy do wypieku ciast, co nieco dla hobbystów i majsterkowiczów... Reasumując, każdy znajdzie coś dla siebie.

Czasem jednak warto dać swoim bliskim możliwość wyboru prezentu. Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się bony zakupowe, które następnie obdarowany może wykorzystać w Mrówce, samemu wybierając to, co najbardziej jest mu potrzebne.

W trosce o ciepło przy świątecznym stole, Mrówka zaprasza również do zapoznania się z szeroką ofertą opału - od brykietu, poprzez pellet i ekogroszek, po węgiel orzech. Swoim klientom market zapewnia transport do domu - zarówno opału jak i innych rzeczy zakupionych w sklepie.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Mrówka Bogatynia, ulica Białogórksa 21

cropped znak poziom ab

- tekst sponsorowany -

***

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): Bogatynia Info, 59-920 Bogatynia, o nr NIP: 615-173-70-32; REGON: 021498699, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.bogatynia.info.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.