- artykuł sponsorowany -
Bosch Car Service już od pół roku istnieje w Bogatyni przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 30. To nie tylko warsztat o najwyższym standardzie, ale również kompleksowa stacja obsługi samochodów pod każdym względem. Jakość usług potwierdzona jest międzynarodową gwarancją i renomą marki.

Warsztaty Bosch Service zapewniają kompleksowość, profesjonalizm i standard oferowanych usług na poziomie Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO).

- Autoryzacja firmy Bosch pozwala nam wykonywać przeglądy okresowe (wymiany filtrów, olejów, kontrole pojazdów) samochodów nowych i używanych w okresie gwarancji producenta z wpisem do elektronicznej książki serwisowej. Dajemy społeczności lokalnej wybór, którego do tej pory nie było. Pozostawiając samochód w naszym serwisie można oszczędzić pieniądze oraz czas związany z dojazdem do serwisu producenta (Wrocław, Lubin, Legnica itd.). Koszty obsługi pojazdu również będą niższe – informuje Krzysztof Skiba, właściciel Bosch Car Service Skiba w Bogatyni. - Praca przy użyciu oprogramowania poszczególnych producentów pojazdów, dostępnych jedynie dla autoryzowanych serwisów pozwala nam na dokładniejszą diagnostykę pojazdów, a także programowania sterowników, w tym także tych związanych z związanych z bezpieczeństwem pojazdów (ABS, poduszki, immobilizer) – dodaje. 

Pół roku temu Bogatynia dołączyła do elitarnego grona miast posiadających profesjonalny, autoryzowany serwis samochodowy (informowaliśmy o tym w artykule Wreszcie profesjonalny, autoryzowany serwis w Bogatyni!). Autoryzacja oznacza m.in utrzymanie gwarancji napraw i honorowanie gwarancji producentów aut. Jeśli np. wykonamy usługę w jednym z warsztatów sieci, a auto uległo awarii z dala od jego lokalizacji, można zgłosić jej reklamację w najbliższym, dowolnym warsztacie Bosch Car Service.

- Zakres naszych usług nie ogranicza się tylko do naprawy mechanicznej i elektrycznej pojazdu. Prowadzimy likwidację szkód komunikacyjnych jako autoryzowany warsztat partnerski sieci PZU, wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze, wymieniamy szyby, świadczymy usługi pomocy drogowej przy pomocy wielu specjalistycznych holowników, posiadamy auta zastępcze oraz najważniejsze - stację kontroli pojazdów, na której można wykonać przegląd rejestracyjny pojazdu.  W naszym serwisie stawiamy na kompleksowość i zadowolenie klienta, dlatego wachlarz świadczonych przez nas usług jest tak ogromny. Nie trzeba jeździć po całym mieście, aby zadbać o nasz samochód, gdyż wszystko można zrobić teraz w jednym miejscu - mówi właściciel.  Nieustannie pracuje on także nad zachowaniem odpowiedniego standardu w serwisie – szkoli pracowników, stosuje rygorystyczne kryteria jakościowe takie jak audyty i testy tajemniczego klienta. Wszystko po to, aby w stu procentach sprostać oczekiwaniom klientów. 

Aktualnie serwis prowadzi akcję promocyjną pt. „Zimowa dawka energii”, która umożliwia klientom darmową kontrolę stanu naładowania akumulatora, oraz jego ewentualną wymianę w przypadku stwierdzenia usterki.

Bosch Car Service – Wszystko dla Twojego auta

 
 
- artykuł sponsorowany -

Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

Poszukiwany z narkot…

13-08-2020 Wyświetleń:148 Brak komentarzy

Policjanci zabezpiec…

13-08-2020 Wyświetleń:196 Brak komentarzy

Uciekał przed polic…

13-08-2020 Wyświetleń:208 Brak komentarzy

Ukradł rower, po ki…

13-08-2020 Wyświetleń:87 Brak komentarzy

Posiadał przy sobie…

13-08-2020 Wyświetleń:551 1 Komentarz

1% dla szpitala - ro…

12-08-2020 Wyświetleń:474 Brak komentarzy

Drogowy przestępca …

11-08-2020 Wyświetleń:1342 12 Komentarzy

Podsumowanie policyj…

10-08-2020 Wyświetleń:409 1 Komentarz

Uwagi burmistrza do …

10-08-2020 Wyświetleń:1781 6 Komentarzy

Referendum nieważne…

10-08-2020 Wyświetleń:4292 64 Komentarzy

Referendum w Bogatyn…

09-08-2020 Wyświetleń:1980 Brak komentarzy

Nabór do służby w…

08-08-2020 Wyświetleń:1004 1 Komentarz

czwartek, sierpień 13, 2020