- artykuł sponsorowany -
Bosch Car Service już od pół roku istnieje w Bogatyni przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 30. To nie tylko warsztat o najwyższym standardzie, ale również kompleksowa stacja obsługi samochodów pod każdym względem. Jakość usług potwierdzona jest międzynarodową gwarancją i renomą marki.

Warsztaty Bosch Service zapewniają kompleksowość, profesjonalizm i standard oferowanych usług na poziomie Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO).

- Autoryzacja firmy Bosch pozwala nam wykonywać przeglądy okresowe (wymiany filtrów, olejów, kontrole pojazdów) samochodów nowych i używanych w okresie gwarancji producenta z wpisem do elektronicznej książki serwisowej. Dajemy społeczności lokalnej wybór, którego do tej pory nie było. Pozostawiając samochód w naszym serwisie można oszczędzić pieniądze oraz czas związany z dojazdem do serwisu producenta (Wrocław, Lubin, Legnica itd.). Koszty obsługi pojazdu również będą niższe – informuje Krzysztof Skiba, właściciel Bosch Car Service Skiba w Bogatyni. - Praca przy użyciu oprogramowania poszczególnych producentów pojazdów, dostępnych jedynie dla autoryzowanych serwisów pozwala nam na dokładniejszą diagnostykę pojazdów, a także programowania sterowników, w tym także tych związanych z związanych z bezpieczeństwem pojazdów (ABS, poduszki, immobilizer) – dodaje. 

Pół roku temu Bogatynia dołączyła do elitarnego grona miast posiadających profesjonalny, autoryzowany serwis samochodowy (informowaliśmy o tym w artykule Wreszcie profesjonalny, autoryzowany serwis w Bogatyni!). Autoryzacja oznacza m.in utrzymanie gwarancji napraw i honorowanie gwarancji producentów aut. Jeśli np. wykonamy usługę w jednym z warsztatów sieci, a auto uległo awarii z dala od jego lokalizacji, można zgłosić jej reklamację w najbliższym, dowolnym warsztacie Bosch Car Service.

- Zakres naszych usług nie ogranicza się tylko do naprawy mechanicznej i elektrycznej pojazdu. Prowadzimy likwidację szkód komunikacyjnych jako autoryzowany warsztat partnerski sieci PZU, wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze, wymieniamy szyby, świadczymy usługi pomocy drogowej przy pomocy wielu specjalistycznych holowników, posiadamy auta zastępcze oraz najważniejsze - stację kontroli pojazdów, na której można wykonać przegląd rejestracyjny pojazdu.  W naszym serwisie stawiamy na kompleksowość i zadowolenie klienta, dlatego wachlarz świadczonych przez nas usług jest tak ogromny. Nie trzeba jeździć po całym mieście, aby zadbać o nasz samochód, gdyż wszystko można zrobić teraz w jednym miejscu - mówi właściciel.  Nieustannie pracuje on także nad zachowaniem odpowiedniego standardu w serwisie – szkoli pracowników, stosuje rygorystyczne kryteria jakościowe takie jak audyty i testy tajemniczego klienta. Wszystko po to, aby w stu procentach sprostać oczekiwaniom klientów. 

Aktualnie serwis prowadzi akcję promocyjną pt. „Zimowa dawka energii”, która umożliwia klientom darmową kontrolę stanu naładowania akumulatora, oraz jego ewentualną wymianę w przypadku stwierdzenia usterki.

Bosch Car Service – Wszystko dla Twojego auta

 
 
- artykuł sponsorowany -

Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

Zdarzenie drogowe na…

25-02-2020 Wyświetleń:713 Brak komentarzy

Gazeta Saksońska: w…

24-02-2020 Wyświetleń:1469 2 Komentarze

Pożar na ul. Fabryc…

24-02-2020 Wyświetleń:1700 Brak komentarzy

Zdarzenia związane …

24-02-2020 Wyświetleń:644 Brak komentarzy

Jest nowy kandydat n…

23-02-2020 Wyświetleń:2609 10 Komentarzy

Kierował kradzionym…

24-02-2020 Wyświetleń:669 2 Komentarze

33-latek zatrzymany …

24-02-2020 Wyświetleń:790 Brak komentarzy

Pewnie komuś odjech…

24-02-2020 Wyświetleń:754 4 Komentarze

Ukradł w Niemczech …

21-02-2020 Wyświetleń:1110 8 Komentarzy

"Radykalna impr…

21-02-2020 Wyświetleń:395 Brak komentarzy

Dolny Śląsk – Sa…

21-02-2020 Wyświetleń:758 Brak komentarzy

Burmistrzowie spotka…

21-02-2020 Wyświetleń:817 Brak komentarzy

wtorek, luty 25, 2020