b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_kozmin_kozmin1.JPG

W Kożminie doszło do wypadku. Trzy auta rozbite w tym jedno bardzo - cały przód skasowany. Ruch w stronę Bogatyni prowadzony jest wahadłowo.

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #3 kierowca 2017-06-12 07:59
Foto doskonale oddaje treść artykułu...
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #2 młody 2017-06-11 18:09
trzeba myśleć a nie podwójne przedłużać
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #1 Dziadek 2017-06-10 17:23
W tym miejscu trzeba wydłużyć podwójną ciągłą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
niedziela, luty 23, 2020