W poniedziałek 13 marca 2023 w Szkole Podstawowej w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Siatkówce Dziewcząt i Chłopców klas VII-VIII.

W kategorii chłopców tytuł Mistrzów Miasta i Gminy Bogatynia wywalczyli zawodnicy z Porajowa, którzy pokonali graczy ze Szkoły Podstawowej z Opolna Zdroju. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z bogatyńskiej SP 3, drugie miejsce na podium to SP Porajów. Na trzecim miejscu rozgrywki zakończyły dziewczęta z SP 5 Bogatynia. Uczestniczące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy a wszyscy zawodnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz zostali uhonorowani medalami z rąk Pana Burmistrza Wojciecha Dobrołowicza. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy.