Granica Bogatynia podczas spotkania z Piastem Zawidów, fot. R. NaruszewiczFoto - Higiena Gać okazała się lepsza od Granicy. Gospodarze wykorzystali osłabienie naszej drużyny

12. kolejka rozgrywek IV  ligi to przegrania piłkarzy Granicy. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, a bramkę dla naszej drużyny strzelił Łukasz Pastuszko w 30 minucie. Była to jedyna bramka pierwszej połowy i do przerwy nasza drużyna prowadziła. Niestety kolejne 45 minut nie było już dla naszych takie dobre. Gospodarze nadrobili bramki korzystając z czerwonej kartki naszego zawodnika (Krzysztof Czeczot dostał czerwoną kartkę w 55 minucie gry). To już czwarta przegrana Granicy w IV lidze - na swoim koncie mamy również cztery zwycięstwa i cztery remisy. Mimo przegranej wciąż pozostajemy na szóstej lokacie w tabeli IV ligi.

Piast Zawidów zremisował w meczu z drużyną GKS Kobierzyce 1:1, a Nysa Zgorzelec zremisowała 0:0 z drużyną Strzelinianka Strzelin. Piast spadł o jedno oczko i zajmuje 9. miejsce w tabeli rozgrywek, a Nysa w dalszym ciągu ostatnie - 16.

Następny mecz Granica Bogatynia rozegra w Bogatyni. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Piast Żmigród. Mecz zapowiedziano na 22 października, godz. 15.00.

Dzisiaj rozegrano 10. kolejkę A-klasy. Piłkarze Pogoni Markocice przegrali z drużyną Orzeł Platerówka 7:2, Jaśnica Opolno Zdrój przegrała w Gryfowie Śląskim z tamtejszym Gryfem 3:0. Pogoń po tej kolejce spadła na 8. miejsce (z 6.) w tabeli rozgrywek, natomiast Jaśnica niezmiennie zajmuje ostatnią pozycję (14.).