:12 lipca 2020 2 godzina 15:17 Bogatynia zatrzymanie 23-latka podejrzanego o pedofilie podejrzany pisał do dziecka lat 14 z Wrocławia, a także próbował pozyskać pornografię dziecięcą od dziecka 11 lat" - opisał akcję "Łowca pedofilów" Krzysztof Dymkowski.

"Dzięki ścisłej współpracy z wydziałem kryminalnym Komisariatu Policji w Bogatyni 23-latek trafił na policyjną i zatrzymań. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Dymkowski łowca pedofilów szczegóły akcji będzie można obejrzeć w 13 sezonie serialu łowca pedofilów gdzie emisja ruszy na jesień oczywiście ekipa dziękuję czujnej, matce z Wrocławia" - dodaje "Łowca".

Łowca pedofilów (według Wikipedia.pl) to serial dokumentalny Polsat Play, którego współtwórcą i głównym bohaterem jest były motorniczy z Wrocławia – Krzysztof Dymkowski, szerzej znany jako „łowca pedofilów”. Program ukazuje kulisy działalności Krzysztofa Dymkowskiego od nawiązania kontaktu z pedofilem, do jego zatrzymania. Wszystkie odcinki programu są również dostępne w serwisie Ipla. Serial jest emitowany od 4 grudnia 2016 na kanale Polsat Play. Po pierwszej edycji, którą oglądało średnio 110 tysięcy widzów, stacja zdecydowała się stworzyć drugą serię.

Zobacz film z zatrzymania:

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.