Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniu zajmowanym przez mężczyznę ujawnili ponad 70 gramów narkotyków. Policjanci na poczet grożących zatrzymanemu kar i grzywien zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie ponad 8,5 tysiąca złotych. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Na zdjęciu woreczki foliowe z narkotykami, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym i krystaliczną substancją.

Jak się okazało po badaniach była to marihuana i metamfetamina w ilości ponad 70 gramów.

Policjanci na poczet grożących zatrzymanemu kar i grzywien zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie ponad 8,5 tysiąca złotych.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.