Prawie 2 mln zł będą kosztować 3 auta, które kupi gmina. Dostawa śmieciarek na potrzeby realizacji zadań z zakresu oczyszczania miasta i gminy - tak nazywa się zamówienie ogłoszone przez Gminę Bogatynia. 4 firmy zgłosiły się do przetargu.

Przetarg w obu częściach wygrała firma STT Trading sp. z o.o. z Łodzi. - Oferta najkorzystniejsza spośród ofert niepodlegających odrzuceniu - uzyskała największą ilość punktów - możemy przeczytać w uzasadnieniu wyboru.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 pojazdów przeznaczonych do zbierania odpadów. Duża, 3-osiowa śmieciarka została wyceniona na ok. 1 mln zł i pozostałe dwa mniejsze usta również tyle samo. Przedmiot zamówienia stanowi jeden pojazd o pojemności min. 22 m3 przestrzeni ładunkowej oraz 2 pojazdy o pojemności przestrzeni ładunkowej min. 8 m3. Cena nie jest jedynym kryterium udzielenia zamówienia. Pojazdy mają być nowe i wyposażone w szereg specjalistycznych wytycznych w tym m.in. mechanizm do prasowania odpadów. Dla wygody pracowników przewidziano klimatyzację, radio i monitor 7 calowy do kamery cofania. 

Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w ramach leasingu operacyjnego chce nabyć również nową zamiatarkę chodnikową wraz z osprzętem. 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.